Revolution ile Dudaklarda Renkli Yaz Bakımı!

476

Watsons’ın sevilen markası Revolution’ın dudak ürünleriyle nemli, canlı ve pürüzsüz dudaklara ulaşmak çok kolay! Revolution’ın zengin dudak koleksiyonundan seçeceğiniz ürünlerle dudaklarınızı beslerken aynı zamanda canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayın!

Revolution ile Dudaklarda Renkli Yaz Bakımı!

Revolution Glaze Lust Dudak Yağı / 219,90 TL

Revolution Glaze Lust Dudak Yağı ile dudaklarınızda ışıltıyı hissedin! Revolution Glaze Lust Dudak Yağı hyalüronik asit, E vitamini, jojoba yağı ve shea yağı ile zenginleştirilen formülü ile dudaklarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur. Eşsiz kiraz kokusu ve yapışkan his bırakmayan yapısıyla 3 farklı renk alternatifi sunan Revolution Glaze Lust Dudak Yağı, dudaklarınıza muhteşem bir parlaklık kazandırır. Glam Pinkpembe tonuyla dudaklarınıza doğal bir güzellik katarken, Getaway Terracotta uçuk kiremit tonuyla sıcak ve sofistike bir görünüm kazandırır. Lust Clear ise ışıltılı şeffaf tonuyla dudaklarınıza doğal bir parlaklık verir.

Revolution Satin Kiss Dudak Kalemi / 99,95 TL

Revolution Satin Kiss Dudak Kalemi, yaratıcı makyajlarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak! Yoğun pigmentasyonu sayesinde tek bir uygulamayla zengin ve canlı bir renk görünümü sunan Revolution Satin Kiss Dudak Kalemi, kremsi formülü sayesinde dudaklarınızın pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Revolution Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı / 219,90 TL

Revolution Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı makyajlarınızın gözdesi olacak! E vitamini ile zenginleştirilen Revolution Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızın beslenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur. Revolution Shimmer Bomb Dudak Parlatıcısı, özel olarak tasarlanan sünger uçlu aplikatörü sayesinde kolay uygulama sunar.

Revolution Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı / 219,90 TL

Revolution Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı ile dikkatleri dudaklarınızda toplayın! Revolution Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı, içeriğindeki zengin E vitamini sayesinde dudaklarınızın beslenmesine, nemlenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Özel olarak formüle edilmiş Revolution Pout Bomb Plumping Dudak Parlatıcısı, dudaklarınızın daha dolgun bir görünüm kazanmasına destek olur.

**Belirtilen fiyatlar Temmuz güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.