Solunum Yolu Tedavisinde Etkili Çözüm: b-good Nebulizatör Ailesi

376

Gelişmekte olan tedavi yöntemlerini ve medikal sektördeki yenilikleri takip ederek hayata geçiren b-good, her yaştan kullanıcı için konfor sağlamaya devam ediyor. Sonbahar ve kış aylarında artan solunum yolu hastalıklarının tedavisinde önemli bir yere sahip olan ürün ailesi, cihaz içinde bulunan sıvı formundaki ilacı sıkıştırılmış hava ile buhar formuna çevirir.

Nebülizatörde bulunan sıkıştırılmış hava sayesinde sıvı formundaki ilaç partiküllere ayrılarak soğuk hava elde edilir, böylece ilaç solunabilir hale gelir.  Astım, KOAH ve diğer solunum yolu hastalıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılan ürünün üç farklı çeşidi bulunuyor:

Mesh Nebulizatör: Şarjlı ve kolayca taşınabilir olan b-good Mesh Nebulizatör, uzun ömürlüdür ve tek tuşla kullanım kolaylığı sağlar. Çocuk ve yetişkin olmak üzere iki farklı moda sahip ayarlanabilen yapısıyla aile boyu tercih edilebilir.

Kompresörlü Nebulizatör: Uzun ömürlü mekanizmaya sahip Kompsesörlü Nebülizatör, düşük ses seviyesinde çalışır. Kullanıcılar için taşıma çantası bulunmaktadır.

Mini Kompresörlü Nebulizatör: Uzun ömürlüdür ve düşük ses seviyesinde çalışır. Hafif yapısıyla ihtiyaç duyulan her yerde rahatlıkla kullanım olanağı sağlar.

Tüm ailenin medikal ihtiyaçlarını karşılayan b-good ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.

b-good Hakkında:

b-good, Çapa Medikal’in bünyesinde, 2016 yılında eczane modelli bir marka olarak piyasaya adım attı. 6 yıldan bu yana eczane kanalında satış faaliyetlerini sürdüren b-good, cerrahi maskeden, dezenfektana, yara bandından, sargı bezi, bandaj ve flaster çeşitlerine kadar oldukça geniş ürün yelpazesiyle tüketiciyle kurduğu dostluğu pekiştirdi. “be good to yourself” sloganıyla her kesimden tüketiciye dokunan b-good, ürünlerini Çapa Medikal’in uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile belgelenmiş Çayırova-Kocaeli’ndeki modern tesisi Honnes’te üreterek eczane kanalıyla tüketicilere ulaştırılıyor. Üst düzey üretim teknolojisi, kaliteli ürünleri ve yenilikçi yaklaşımıyla hayatı kolaylaştırmaya odaklanan marka, vegan formüllerle geliştirdiği temiz içerikli ürünleriyle kişisel bakım ve anne-bebek alanına adım attı. Öncü ürünleriyle sağlık alanındaki uzmanlığını kişisel bakım alanına da kazandıran marka, bu alanda geliştirdiği yeni koleksiyonunu tüketicilerle buluşturuyor. Çapa Medikal’in bünyesinde b-good’un dışında perakende satış kanalları için geliştirilen Getwell ve BandUff, hastane ve sağlık merkezleri için geliştirilen Alpheta ile Clivex markaları da yer alıyor.

basın bülteni