Yeni L’Oréal Paris Air Volume Maskara

124

Yılbaşı gecesinde hava kadar hafif ve mega hacimli kirpiklerle evden çıkmadan etkileyici görünerek, yeni yılın ışıltısını yansıtabilirsiniz…

L’Oréal Paris Air Volume Maskara, tüpün içinde havayla harekete geçerek ağırlık hissi yapmayan pigment & wax formülü ve yepyeni hava- hacim teknolojisi ile üst düzey konforu ve yoğun hacmi kirpiklerinize bir arada sunuyor. Formüldeki hava-hacim teknolojisi ile L’Oréal Paris Air Volume Maskara, maskara dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

L’Oréal Paris’ten Hava-Hacim Teknolojisi:

Air Volume Maskara İle Hava Kadar Hafif Mega Hacim!

Yepyeni maskara teknolojisi ile yeni Air Volume Maskara’nın şişesi, formülün taze ve hafif kalmasını sağlayarak kirpiklerde ağırlık hissini minimize ediyor. Her kirpik tipinde,  her katta daha fazla ve daha yoğun hacim etkisi sağlaması için ince ve kısa kıllardan oluşan özel fırçası ve formülü sayesinde Air Volume Maskara, gerekli olan formül miktarını sizin için ayarlıyor.

Çift kıllı yumuşak fırçasıyla kirpikleri kökünden yakalayarak kavrayan ve maskarayı tüm kirpiklerinize kökten uca dağıtan,  teknoloji ve  inovasyonu kirpiklerinize taşıyan L’Oréal Paris Air Volume Maskara, sahip olduğu hava-hacim teknolojisiyle nefes kesen görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Hacimli kirpiklerle ilgili bildiğiniz her şeyi unutun, Air Volume Maskara ile hava kadar hafif mega hacimli kirpiklere sahip olun!

L’oréal Paris Air Volume Maskara Önerilen Tüketici Fiyatı: 99,90 TL