Sebamed Baby Güneş Ürünleri İle Güvenli Tatiller

427

Bebek ve çocukların cildi daha narin ve ince olduğu için güneş ışınlarından daha kolay etkilenebiliyor. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiş Sebamed Baby güneş ürünleri, çocukların hassas cildini korurken onların hareketli dünyasına ayak uyduruyor. Suya dayanıklığıyla bu yaz plajların bir numarası oluyor.

Yazın gelmesiyle birlikte plajda, denizde, havuzda ve güneş altında daha fazla vakit geçiriyoruz. Bu dönemde kendi cildimizi koruduğumuz kadar, belki daha da fazla, bebek ve çocuklarımızın da cildini korumamız gerekiyor. Bu nedenle bebek ve çocukların cildinin güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce yüksek güneş koruma faktörü (SPF) içeren bir ürünle mutlaka koruma altına alınması gerekiyor.

Cildin doğal yapısını koruyan pH 5.5 değerine sahip, dermatolojik ve klinik olarak test edilen Sebamed Baby güneş ürünleri, UVA / UVB filtresi ve E Vitamini ile güneşin zararlı ışınlarına karşı 3 etkili koruma sağlıyor.

İlk günden itibaren bebeğinizin hassas cildine etkin koruma sunan Sebamed Baby güneş ürünleri, suya dayanıklılığı ve 2 saat boyunca yüksek düzeyde koruması ile ebeveynlerin bu yaz rahat bir nefes almasını sağlıyor. Aynı zamanda yoğun bir nemlendirme de sağlayan Sebamed Baby güneş ürünleri, güneşe duyarlı ciltler dahil tüm cilt tipleri için kullanımı uygun.

Sebamed Baby Güneş Ürünleri İle Güvenli Tatiller

Bebekler ve çocukların hassas cildi için pH 5.5 ile özel formüle edilmiş, yüksek toleranslı koruma sağlayan Sebamed Baby Güneş Kremi, tüm vücut ve yüz için kullanılabilen, yağ içermeyen Sebamed Baby Güneş Losyonu ve içeriğindeki vitamin ve nemlendiricilerle bebek ve çocukların hassas cildini koruyup bakım yapan Sebamed Baby Güneş Spreyi ile bu yaz denizin ve havuzun keyfini Sebamed Baby güneş ürünleri ile çocuklar çıkarıyor.

Kullanan annelerin %100’ü Sebamed Baby güneş ürünlerini öneriyor.

basın bülteni