Evde doğal temizlik: Siveno doğal ev temizlik ürünleri

1634

Kişisel hijyenimize ek olarak ev hijyenine de ekstra dikkat ettiğimiz bu günlerde, cildinizin doğasını bozmamanız ve ev temizliğinde de doğal olanı seçebilmeniz için Siveno doğal ev temizlik ürünlerini geliştirdi.

Doğal yaşam felsefesinin sürdürülebilirliğine hizmet etme amacıyla yola çıkan,doğal ve bitkisel ürünler geliştiren Siveno, ev temizliğinde de tüketicileriyle buluşuyor ve birbirinden değerli ürünlerle raflardaki yerini alıyor.

Sadece kişisel bakımda değil, ev temizliğinde de doğal ürünlere ihtiyacımız var

Sentetik koku, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanmadan ürünlerini geliştiren ve geri dönüşümü destekleyen ambalajlarda muhafaza edilen Siveno ürünleri arasında Doğal Bulaşık Sabunu, Doğal Çamaşır Sabunu, Doğal Çamaşır Suyu ve Doğal Yüzey Temizleyici de yer alıyor.

Sirke ve karbonatın temizleme gücünden faydalanan Siveno Doğal Bulaşık Sabunu, içeriğindeki hindistan cevizi yağı, hint yağı, limon otu yağı ve gliserin sayesinde ellerinize ve cildinize dost, bulaşıklarınızda temizlik sağlıyor.

Hindistan cevizi, lavanta, karbonat, limon tuzu, gliserin gibi doğal içeriklerle geliştirilen Siveno Doğal Çamaşır Sabunu yumuşatıcı kullanımına gerek olmadan, bebek ve yetişkin dahil olmak üzere renkli, beyaz ve hassas tüm çamaşırlarda güvenle tercih edilebiliyor.

Hipoklorit ve amonyak gibi tahriş edici sentetik kimyasallar içermeyen Siveno Doğal Çamaşır Suyu, formülasyonundaki hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı, karbonat ve gliserin sayesinde tüm yüzeylerde ve kumaş tiplerinde renk değişimine neden olmadan derinlemesine temizlik sağlıyor.

Evinizde tüm yüzeylere uygulayabileceğiniz Siveno Doğal Yüzey Temizleyici içerisindeki doğal formülasyonuyla hem evinizdeki yüzeylerde temizliği sağlıyor hem de kokusuyla rahatsız etmiyor. Doğal formülasyonundaki gücü zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, hint yağı ve limon otu yağı doğal ve bitkisel içeriklerden alan Siveno Doğal Yüzey Temizleyici; mermer, fayans, seramik ve ahşap gibi silinebilir tüm yüzeylerde kullanılabiliyor ve çam reçinesi ile yüzeyleri parlatarak güvenli bir temizlik sağlıyor.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, doğal, vegan ve çevre dostu Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com’da tüketicisi ile buluşuyor.

Doğal Bulaşık Sabunu: 500 ml, 28,90 TL

Doğal Çamaşır Sabunu: 750 ml, 49,50 TL

Doğal Çamaşır Suyu: 700 ml, 36,90 TL

Doğal Yüzey Temizleyici: 500 ml, 22,50 TL