Yılık ilk ara tatili için adres Elexus Hotel

886

Kıbrıs’ın benzersiz doğasını seçkin ve lüks bir konaklama hizmeti ile buluşturan Elexus Hotel, okulların kısa bir ara vermesiyle beraber ailelerin öncelikli tatil noktası olarak ön plana çıkıyor. Bu döneme özel çeşitli ayrıcalıklar sağlayan otel, avantajlı konaklama fiyatlarıyla keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.

Elexus Hotel, ara yıl tatilinde de çocuklu ailelerin seyahat tutkusuna ortak oluyor. Dünya mutfaklarına ait özgün lezzetlerle buluşan açık büfesi, konsept restoranları, Akdeniz manzarasına sahip konforlu odaları, kendinizi yenilemenize yardımcı olacak yüz, vücut bakımları ve masajlar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip Zoya SPA’nın yanı sıra çocukların eğlenceli zaman geçirebileceği oyun alanlarıyla hem eğlenceli hem de zinde bir tatilin kapılarını açıyor.

Avantajlı konaklama fiyatlarına ek olarak çocuklu ailelere sunduğu 0-13 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama imkanının yanı sıra Deluxe oda konaklamalarında ise bir üst oda kategorisine geçiş ayrıcalığıyla Kasım ayında çocukların heyecanla beklediği ara yıl tatilinde de ailelerin, kaliteli ve huzurlu vakit geçirmesini sağlıyor.

Ara yıl tatilinde aile boyu konaklama keyfi…

Doğal güzelliğini konforla buluşturan Elexus Hotel, bu döneme özel sunduğu avantajlı fiyatlarıyla tatil mutluluğunu doyasıya yaşatıyor. Özel ve ortak alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi, sosyal mesafe kuralına uyulması, tüm hizmetlerin özel hijyen eğitimi almış personel tarafından yapılması gibi alınan tüm tedbirleriyle beraber fiziki koşullarında sağladığı imkanlar sayesinde güvenli bir tatil olanağı sunuyor.

Otel içerisinde çocuklara ayrılmış oyun odaları, çocuk kulübü, oyun bahçesi / alanı gibi ünitelerde üst düzeyde hijyen tedbirleri uygulanıyor. Otelin en eğlenceli atmosferi olan Alexis Mini Club’ta vakit geçirmek isteyen çocuklar, rezervasyon sistemiyle kabul edilerek, giriş esnasında ateş ölçümleri yapılıyor. Ebeveynlerin içleri rahat bir şekilde çocuklarını emanet edeceği ortamda tekstil ürünleri günlük olarak değiştirilip 75-90 derecede yıkanıyor. Çocuklar için geniş açık hava alanında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak aktiviteler düzenleyen Elexus Hotel, keyifli anlara imza atıyor.