Doğal, Katkısız ve Şekersiz: Dutlu & Hurmalı Dutella

549

Doğal ve katkısız içeriğiyle kahvaltı alışkanlıklarında da ezber bozan Anında Bitiyo,  Dutella ile hem lezzeti hem de temiz içeriğiyle öne çıkıyor. Fındığın doğal yağıyla harmanlanarak elde edilen ezme kıvamındaki doyurucu lezzet Dutella, damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Yer fıstığı, dutlu & hurmalı Dutella’ya zengin bir aroma katarken tadına da eşsiz bir dokunuş sunuyor

Birbirinden farklı ürünüyle her öğünün lezzetli eşlikçisi olan Anında Bitiyo, Dutella ile kahvaltı sofralarına sağlık taşıyor.

Fındık, yer fıstığı, dut,  ve hurma ana bileşeninden oluşan Dutella, hem unutulmaz lezzeti hem de sağlıklı içeriğiyle ön plana çıkıyor. Doğal pancar şekeri ile tatlandırılan dutlu&hurmalı Dutella, sağlıklı beslenirken tatlı ihtiyacınızı gidermede en güvenilir seçeneği sunuyor.

Vanilya özütü ile  benzersiz bir aroma yakalanırken Dutella’nın çikolata notalarını oluşturan kakao, lezzet deneyimini tamamlıyor. Aynı zamanda  hindistan cevizi, Dutella’ya ekstra bir dokunuş sağlayarak, lezzetini pekiştiriyor.

Kahvaltıya keyif katmak isteyenler için en sağlıklı seçenek olan Dutella, sağlıklı beslenmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Aynı zamanda birçok tarifeye ilham olan Dutella, kurabiyeden keke pastadan içeceklere eşlik ederek yaratıcı lezzetler keşfetmenizi sağlıyor.

basın bülteni