Bath & Body Works’ten yeni yıl hediyeleri

931

Yeni yıl nasıl kokar? Bunu bulmanın en doğru adresi Bath & Body Works’ten geçer. Her sene yılbaşı döneminin en renkli ve leziz kokularından üretilen birbirinden farklı ikonik Bath & Body Works ürünleri sevdiklerinize ve size yeni yıl hediyeleri için eşsiz alternatifler sunmaya devam ediyor.

Bath & Body Works’ün en sevilen koleksiyonlarının başında gelen Holiday Traditions efsanesi 16 farklı vücut bakımı ve ev kokusu ile mağazalardaki yerini aldı. 20. senesini dolduran Winter Candy Apple, 19 senelik Vanilla Bean Noel ve 2007’den beri favori olan Twisted Peppermint klasiklerine ek bu sene ahududu şekeri ve narenciye esanslı vücut bakımı, ev kokusu kategorisinde çikolatalı nane kremi, baharatlı zencefilli çörek ve şekerli Snickerdoodle eklendi.

Yüzlerce koku çeşidinin sunulduğu, dünyada 20 seneyi aşkın süredir insanların gülümsemesini sağlayan kokuları oluşturmayı amaç edinen Bath & Body Works’ün kokularla yarattığı eğlencenin sınırı yok.

Güzel Kokmak Her Kadının Hakkı

Bath & Body Works’ün en yeni parfümü Into The Night, koyu meyveler, gece yarısı yasemini ve zengin kehribarın zamansız kadınsı çekici karışımı ile efsaneler arasındaki yerini şimdiden aldı. Markanın mutlu ruhunun bir ifadesi olarak yaratılan Gingham, 10 yıldan fazladır en çok talep edilen ürünlerin başında gelen Japanese Cherry Blossom’da imza koleksiyon olarak raflardan yeni sahiplerine ulaşmayı bekliyor.

2021’e Dingin Bir Şekilde Merhaba Deyin

2020 yılının yorgunluğu atmak üzere Bath & Body Works’ün aromaterapi merkezinde geliştirilen 3 farklı esansiyel yağ karışımı ile rahatlamaya hazır olun. Minnettarlığa, barışa ve olumlu düşünceye teşvik etmeye yarayan Frankincense Myrrh, besleyici shea yağı ve antioksidan bakımından zengin E vitamini içeriğiyle cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırır. Huzurlu derin nefes almaya ve rahatlamaya ilham veren çam ağacı yağı, duyuları yatıştırmaya yardımcı olan nane yağı ile denge, pozitifliği ve zihinsel berraklığı teşvik etmeye yarayan ardıç yağlarıyla duygularınızı düzenlemeye ve ruh halinizi dengelemeye yardımcı olur.

Etrafa yaydığı eşsiz kokular ile sınırlı kalmayan mumlar, aynı zamanda yılbaşı ruhuna uygun ambalajlarıyla sevdikleriniz için muhteşem bir hediye alternatifi oluyor. Yeni yıl hediyenizi almak için Bath & Body Worksmağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.