Kilo kontrolünde bor ve kenevir mucizesi

1153

Bu güne kadar duyduğunuz tüm kilo kontrolü ürünlerini ve kusursuz görünüm vadeden kremleri unutun.

Türkiye’nin önünü açarak hammaddede dışa bağımlılığı azaltmak ve Medical Revolution “Medikal Devrim” için piyasaya adımını atan Medirevo, bor ve kenevirin mucizesi ile birbirinden eşsiz ürünler sunmaya devam ediyor.

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı son günlerde, yaz mevsimini kucaklamak için sabırsızlandığınızı duyar gibiyiz. Peki ya, alınan fazla kilolar? Alternatif tıpta kullanılmasının yanı sıra, üzerine sayısız makale yazılan ve faydaları saymakla bitmeyen kenevir tohumu yağı ile bor ikilisini bir araya getiren Medirevo, mucizevi bir ilke daha imza attı.

Sabunları, vitamin içerikli takviyeleri, bakım kremleri ve dahası kevenir tohumu yağı ve bor mucizesiyle adından söz ettiren Medirevo’nun, kilo kontrolü adına da efsanevi ürün önerileri sunuyor. Düzenli beslenme programı ve spor takviyesiyle sağlıklı bir şekilde fazla kilolardan kurtulmak artık mümkün.

Kontrol sende!

Medirevo’nun Yüksek Lif İçeren Ek Gıda mucizesiyle, hayatınıza huzur ve mutluluk katmak elinizde. Doğal hammaddeleri, bilimin ışığında formüle ederek eşsiz ürünlere dönüştüren dünyanın ilk ve tek bor madeni ile kenevir tohumu yağını bir araya getiren marka olma özelliği taşıyan Medirevo aç kalmadan, diyet yapmadan kilo kontrolü sağlamayı vadediyor.

Metabolizmayı düzenlemeye yardımcı

Bor ve keneviri bir araya getiren Medirevo, Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Himalaya Tuzlu Alkali Su ürünüyle de mucizelere imza atmaya devam ediyor. Alkali su vücuttaki asit oranını nötrleyerek asitli ortamda gelişen kanser hücrelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olurken,

metabolizmayı düzenleyerek bağışıklık sistemini de güçlendiriyor.

Ödem atarak kilo verin

Vücut nemini koruyarak daha sağlıklı cilt oluşumuna yardımcı olan alkali su, içme suyunuzun pH’ını 8-9 arası pH seviyesine getirerek ödem atarak kilo vermenize yardımcı olur. 200 ml. suya 2-3 damla alkali su ekleyerek aç karnına günde 5-8 bardak arası kullanabilirsiniz.

Sağlığınızı koruyarak açlık hissini azaltın

Portakal, Greyfurt, Monarda, Ardıç, Mandalina, Limon Otu, Tarçın Kabuğu, Kenevir Tohumu Yağı, Okaliptus, Bor’lu Manger yağı ile açlık hissini azaltarak insülin direncinizi dengelemeniz mümkün. 200 ml. suya 3-4 damla manger yağı damlatarak mucizeye ortak olabilirsiniz.

Selülitlerinizle vedalaşın!

Medirevo’nun bir diğer mucizesi ise, yaza girerken selülitlerinize veda edeceğiniz efsanevi ürün Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Glukozamin Sülfat, Kamfor, Mentollü Kırmızı Biber Yağı. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan krem, hyaluronik ait güçlendirilmiş formülü ile uygulama yapılan bölgeye tazelik ve canlılık kazandırmaya yardımcıdır.

Türkiye’nin milli servetlerine sahip çıkmayı misyon edinen Medirevo, bor ve kenevirin eşsiz mucizesine attığı imzalar ile ilerlemeye devam ediyor.

Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Himalaya Tuzlu Alkali Su 46,99 TL.

Yüksek Lif İçeren Ek Gıda 89,99 TL.

Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Glukozamin Sülfat, Kamfor, Mentollü Kırmızı Biber Yağı 49,99 TL.

Portakal, Greyfurt, Monarda, Ardıç, Mandalina, Limon Otu, Tarçın Kabuğu, Kenevir Tohumu Yağı, Okaliptus, Bor’lu Manger 79,99 TL.

Medirevo Hakkında:

Dünyanın bor kaynaklarının %73’üne sahip Türkiye topraklarında, “milli cevheri hazineye dönüştürmek” mottosuyla yola çıkan “dünyanın ilk ve tek” bor madeni ile kenevir tohumu yağını bir araya getiren marka olma özelliği taşıyan Medirevo, doğrudan satış ve üretim sektöründe iddialı ürünler geliştirmiş deneyimli ve uzman ekibi ile 2019 yılı sonunda kuruldu. Sayısız faydası bulunan bor ve kenevir tohumu yağını biraya getirerek 62 çeşit ürüne imza atan firma, doğrudan satış sektöründe ülkenin en büyük ve güçlü markası olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin önünü açarak hammaddede dışa bağımlılığı azaltmak ve Medical Revolution “Medikal Devrim” için piyasaya adımını atan Medirevo, global alanda dünya lideri olmayı amaçlamaktadır. Dünyada bor ve kenevir tohumu yağını aynı anda beslenme desteği, kozmetik, deterjan ve gıda sektöründe değerlendiren ilk ve tek doğrudan satış firmasıdır.

Basın Bültenidir.