adidas Originals ve Bad Bunny Sunar: ‘’Response CL Triple Black’’

385

adidas Originals ve Bad Bunny’ nin devam eden iş birliğinden ortaya çıkan, Response CL ailesi yeni renk seçenekleriyle şaşırtıyor.

Yeni Triple Black, biçiminde erime kavramından esinlenerek, 2000’lerin klasik tarzını yeniden tanımlayan Response CL’nin en son modelidir. Benito’nun kendi özel yöntemiyle silueti ele geçirmesi, koşu dünyasını sokaklara çıkararak yeniden icat etmeyi amaçlıyor.

Triple Black “erimiş” deri kaplamalarıyla sanatçının karakterize ettiği akışkanlığı ve özgürlüğü nasıl temsil ettiğini gösteriyor. Üç serit detaylı markanın Benito ile iş birliği ilk olarak Response CL silüetinde 2022 yılında, sarı ve krem beyazı seçenekleriyle sunulmuştu. En son çıkan Response CL seçili adidas mağazadalarında ve online’da 24 Haziran’da satışa sunulacak.

Fiyat: 3.999 TL

adidas Originals Hakkında: 

adidas Originals, dünyanın önde gelen spor giyim markalarından adidas’ın zengin spor mirasından ilhamla 2001 yılında kurulmuş bir yaşam tarzı markasıdır. Temelinde adidas arşivi bulunan adidas Originals; ürün yeniliğine olan bağlılığı, kortlarda ve spor sahalarında modern gençlik kültürünün filtresinden geçirdiği yaratıcılığı ve cesaretiyle marka mirasının gelişimini sürdürür. İlk kez 1972’de kullanılan ve yaratıcı kültürü şekillendirmeye ve tanımlamaya devam edenler tarafından desteklenen ikonik Trefoil logosuyla adidas Originals, sokak stilinde öncü spor giyim markası olarak liderliğini koruyor.

Bad Bunny Hakkında:

Bad Bunny, 3 kez Grammy ödülü kazanmış multi-platin plak sanatçısıdır.Uluslararası engelleri aşma ve kültürel normları ortadan kaldırma yeteneği sayesinde küresel bir kültür ve eğlence ikonu olarak görülmektedir. 2022 yılında rekorlara imza atan yıldız sanatçı, canlı etkinlikler tarihinde bir bir yıl içerisinde en yüksek hasılat yapan sanatçı olmuştur.81 şovda satılan 2,4 milyondan fazla biletle 435,2 milyon dolar kazanmıştır. Müzik platformlarına kendinden sıkça söz ettiren Bad Bunny, üç yıl üst üste Spotify’da dünya çapında en çok dinlenen sanatçı seçilmiştir ve 2019’da Apple Müzik Ödülleri’nden bu yana ilk kez bir Latin sanatçının tanınmasını sağlayan Apple Music tarafından 2022 yılının sanatçısı seçilmiştir.

2022’de müzik mirasını ilerleten Bad Bunny’nin “Un Verano Sin Ti” albümü, GRAMMY ödülleri için Yılın Albümü’ne aday gösterilen ilk ispanyolca albüm olarak adlandırılmıştır. The New York Times,Rolling Stone ve Pitchfork gibi seçkin eleştirmenlerden sayısız takdir alan Bad Bunny, Brad Pitt’in yanında “Bullet Train”de sergilediği performans ile de yaratıcılığın sınırlarını zorlamıştır. Bad Bunny, Coachella’nın manşetini atan ilk Latin sanatçı olarak ilan edildikten sonra 2023’te tarih yazmaya devam etmektedir. Sayısız başarıya imza atan Bad Bunny, Netflix’in New York Times’ın en çok satan romanı ‘’They Both Die in the End’’in uyarlamasını yönetecektir.

basın bülteni