Caresse Bodrum 2023 sezonuna hazır

301

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 2023 yaz sezonuna misafirlerine sunduğu hizmet ve ayrıcalıklara yenilerini de ekleyerek, 1 Nisan itibari ile merhaba dedi.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, misafirlerine ilk andan itibaren onları özel hissettirecek kişisel bir tatil deneyimini sunmaya nisan ayı itibariyle devam ediyor.

Caresse Bodrum, premium oda servisi ve hizmetleri, dünyaca ünlü restoranlar, kişiye özel plaj deneyimi, misafirlere ve gruplara ait özel iskeleler, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans ve tekne kiralama opsiyonları, eşsiz spa deneyimi gibi sunduğu hizmetlerin yanı sıra Bodrum’a yeni bir soluk getirecek benzersiz sanat deneyimi olan Caresse Art Projesi ve uluslararası alanda italyan mutfağını temsil eden La Zucca Pizza Bar ile lüks ve sofistike tatil deneyimini misafirlerine 2023 sezonunda da yaşatıyor.

Caresse Art sanatseverlerle buluşmayı bekliyor

Sanat turizmi alanına da öncülük etmek amacıyla şekillenen Caresse Art projesi, Caresse Bodrum’un mimari dokusuyla birleşerek pek çok sanatçıya ve esere ev sahipliği yapacak.

Multidisipliner sanat anlayışını yansıtırken bir podyuma dönüşecek Caresse Bodrum’un çeşitli noktalarına Ali Elmacı, Ebru Ceylan, Sevgi Yanar,Ersin Tavukçu, Kemal Tufan gibi tanınmış sanatçıların eserleri konumlandırılacak. Yenilikçi atölyelerin, sanatçı performanslarının, vizyoner turların ve söyleşilerin gerçekleşeceği Caresse Art projesi Nisan ayından itibaren sanatseverlerle buluşacak.

Eşsiz bir gastronomi deneyimi Caresse Bodrum’da 

 Caresse Bodrum, dünyaca ünlü marka iş birlikleri ile misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini gastronomi alanında da yaşatmaya devam ediyor. Caresse Bodrum’un sezon yeniliklerinden biri olan La Zucca Pizza Bar, kaliteli ve taze malzemelerle harmanlanan İtalyan lezzetlerini misafirlerine özel bir deneyim şeklinde sunuyor. Fırın pizzaları, taze makarna ve salata çeşitlerinden oluşan özel menüsü ile La Zucca Pizza Bar Bodrum’un gurme lokasyonlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Gastronomi,  müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle benzersiz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Yunanistan’ın Paros adasının esintilerini taşıyan Barbarossa Restoran seçkin gastronomi menüsüyle ön plana çıkıyor. İkonik ve leziz deniz ürünü restoranlarından Barbarossa Restoranşefin özel yorumu ile hazırlanan yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve eşsiz gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

SPA Caresse ile unutulmaz bir deneyim

Bodrum’un masalsı atmosferini benzersiz bir spa deneyimi ile buluşturan Caresse Bodrum, yeni sezonunda ayrıcalıklı servisi ve çoklu masaj paketleriyle misafirlerine kişiye özel bir deneyim olanağı sunuyor.

SPA Caresse, sade ve şık bir dizayna sahip 6 adet terapi odası ile misafirlerine hizmet veriyor. 1700 metrekarelik alana sahip özel olarak tasarlanmış spa içerisinde, yüksek eğitimli terapistler tarafından gerçekleştirilen kapsamlı bir tedavi yelpazesi ile misafirlere çeşitli olanaklar tanıyor.

Caresse Bodrum’un büyüleyici manzarası eşliğindeki çift terapi suitleri, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, kapalı havuz, açık hava jakuzisi ve pilates reformer stüdyosu bulunan modern spor alanıyla misafirlerin enerjilerini üst limitlere taşıyor.

Uzun tatil için Caresse The Residences Bodrum 

Caresse Bodrum, tüm sezonu Bodrum’da geçirmek isteyen misafirler için sunduğu dönemsel konaklama ve satış seçenekli rezidansları ile misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılıyor. Caresse The Residences-Bodrum’un ev sahibi ve kiracılarının, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayacağı özel “Caresse Privee ayrıcalıkları da sunulan diğer bir hizmet seçeneği olarak ön plana çıkıyor.

Lüks alışveriş deneyimi Caresse Bodrum’da

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, sunduğu hizmetlerin yanı sıra misafirlerini seçkin markalar ile buluşturuyor. Moda dünyasının önde gelen markası Vakko; Vakkorama ve Vakko Mare ile alışılmışın dışındaki mağazacılık deneyimini bu sezonda da sürdürmeye devam ediyor. Lezzetli pasta ve çikolata seçeneklerini eşsiz sunumuyla birleştiren Vakko L’Atelier de Fransız pastacılık sanatını Vakko şıklığı ile taçlandırıyor. Ayrıca, Bee Goddess ve Samsara markaları da her detayın düşünüldüğü lüks hizmet anlayışına yön vermeye devam ediyor.

Basın bülteni