Grace Brands ile stil sahibi çay saatleri

2001

Türkiye’nin sofra ve ev aksesuarı konusunda en modern ve keyifli ulaşılabilir lüks markaları çatısı altında toplayan Grace Brands’in kurucuları Duygu ve Sanem İçil, stil danışmanı/kreatif direktör Yasemin Öğün için sağlıklı ve lezzetli çay saati düzenlendi.

Türkiye’nin ulaşılabilir lüks keyifli ev ve sofra markalarını kendi bünyesinde toplayan ve her gün yeni bir markayı daha çatısı altında getiren Grace Brands, Bebek’teki showroom’unda moda ve stil konusunda öncü isim Yasemin Öğün’ü ağırladı.

Grace Brands kurucuları Duygu ve Sanem İçil, stil sahibi ve zarif  tasarımlarıyla sağlıklı ve lezzetli ikramlar eşliğinde moda ve stil konusunda öncü kanaat önderi Yasemin Öğün’le keyifli bir çay sohbeti gerçekleştirdi.

Yeni evine taşınmaya hazırlanan Moda Tutkusu ve Muse for All markalarının kurucusu, stil danışmanı Yasemin Öğün; sofra düzeninde tercihlerini anlattı. Stil danışmanı minimalist tarzını renkli porselenlerle keyiflendirmeyi sevdiği için, çay saatinde Türkiye’de yeni satışa sunulan La Mart markasına ait ürünler tercih edildi.

Sosyal medyada yayınlanan sohbet her zamanki gibi Anne ve Çocuk Eğitim Vakfı AÇEV’e bağışta bulunarak farkındalık ve destek misyonundan vazgeçmedi.