Yürüyüş severler için ECCO Gruuv

285

İskandinav stilinin Danimarkalı temsilcisi ECCO’nun yürüyüş severler için özel olarak ürettiği serisi ECCO Gruuv, hafifliği, esnekliği, dayanıklılığı ve konforu bir arada sunarken modern tasarım anlayışı ile de şıklığı günlük hayata taşıyor.

ECCO ayakkabı, her zaman yeni hedeflere, yeni heyecanlara ya da yaşamda yeni sayfalara yürüyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday ECCO Gruuv koleksiyonu ile yürüyüş severlere harika bir seçenek sunuyor.

ECCO Gruuv ile yürümek çok keyifli

2023 İlkbahar / Yaz koleksiyonunun favori parçalarından olan, modern tasarıma ve yenilikçi teknolojiye sahip Gruuv, İskandinav şıklığının dokunuşlarını da üzerinde taşıyor.

Yalnızca kavrama sağlamakla kalmayıp, ayağı her açıdan tam olarak kullanmayı sağlayan dinamik iki yönlü esnek kauçuk tabana sahip olan Gruuv serisi ayakkabıları, hareket halindeyken ayarlanabilir elastik ayakkabı bağcıkları ve nefes alabilen, çıkarılabilir iç tabanı ile fark yaratıyor.

Özenle işlenen pürüzsüz ve yumuşak Nappa deriden dış yüzeyi, imza niteliğindeki ECCO FLUIDFORM teknolojisi kullanılarak yapılan Cushy PU orta tabanı ile de yumuşak, esnek ve akıcı hareket sağlıyor.

Basın bülteni