Vakko L’Atelier ile yeni yıla özel tatlar

2029

Vakko L’Atelier renkli dünyası yeni yıla özel eşsiz lezzetler, Fransız pasta sanatından aldığı ilhamla kusursuz bir sunum ve online sipariş ile Vakko Dostları ile buluşuyor.

Vakko şıklığının lezzet ile bir araya geldiği Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight tatlarının buluştuğu Vakko L’Atelier yeni yıl heyecanına anlam katıyor. Fransız pastacılık sanatını Vakko şıklığı ile bir araya getiren Vakko Patisserie’nin, yeni yıla özel eşsiz sunumları ve doyumsuz lezzetleri yeni yıl coşkusunu sofralara taşıyor.

Buche de Noel çeşitleri ile 2020’yi uğurlayan Vakko L’Atelier’de, hafif vanilyalı krema ile rulo yapılmış frambuaz marmeladı ve limon kremalı pasta Buche Framboise Citron; limon rendeli peynir kremasının egzotik mango ve çarkıfelek meyvesi ile hazırlanan Buche Mangue Cheescake; kahveli ve bademli nougatine’li Buche Classique; şık tasarımıyla dikkati çeken Buche 2 Chocolats; piramit pastanın Fransız şefleri tarafından yorumlanan hali Buche Pyramide; ağızda dağılan çıtır hamuru ve taze kreması ile yeni yıl sofralarına yakışan bir lezzet Buche Millefeuille çeşitler arasında yer alıyor.

Ayrıca kuru meyveli klasik İtalyan keki Panettone, lezzetini Vakko şıklığı ile beraber cömertçe yansıtan ve göz alıcı kutusuyla kalpleri çalan Cookie Delight, Fransa’ya özgü bir lezzet olan ballı ve baharatlı kek Pain d’epices ile yeni yılın sıcaklığına çeşitlilik katıyor. Yeni yılla anılan zencefilli kurabiyeler ise Vakko dokunuşu ile bambaşka bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Yeni yılın gelişini ağız tadıyla kutlayan Vakko L’Atelier’nin tüm lezzetleri www.vakkolatelier.com veya 0546 400 40 40 numaralı hattan sipariş verebiliyor.