The Bodrum EDITION’da Zen Zamanı

959

The Bodrum EDITION, 15-18 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de ve yurtdışında en tanınmış gurular ve koçların eğitmenliğiyle gerçekleşecek Zen at EDITION etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Misafirler zihin, beden ve ruh için ilham verici sağlıklı yaşam programı ile gündelik hayatın karmaşasından uzaklaşma, yenilenme ve 2020’nin tükenmişliğiyle mücadele etme fırsatı bulacak.

Türkiye’nin büyüleyici Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Zen at EDITION etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Nefes almanın, meditasyonun ve sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayarak olumlu yaşam tarzı değişikliklerini teşvik etmeyi amaçlayan sağlıklı yaşam programı, 2020’nin tükenmişliğiyle mücadele etmek isteyenleri bekliyor.

SAĞLIKLI YAŞAM KAÇAMAĞI İÇİN İDEAL BİR KAÇIŞ NOKTASI

Türkiye’de ve yurtdışında en tanınmış koçlar ve gurularla birlikte hazırlanan ruhani bir inziva Zen at EDITION, dinamik ve akıcı yoga atölyeleri, pranayama (nefes egzersizleri), sessiz meditasyon ve maneviyata dayalı mandala atölyeleri yatılı ve günü birlik misafirleri dönüşüme götürecek bir yola çıkarıyor. Zihin, beden ve ruh için ilham verici terapilerin yanı sıra Zen at EDITION programında öğeleri arasında Somatik Nefes Çalışması, Meditasyon, Elementlerin Dansı, Çay Seremonileri ve çok daha fazlası bulunuyor.

BODRUM’UN DERİN VE KRİSTAL SULARINDA KENDİNİZİ YENİLEYİN

Mandala Atölyeleri: Optimum fiziksel, zihinsel ve ruhsal dengeyi kurmak, bedeni ve zihni yeniden eğitmek için tasarlanan Mandala Atölyeleri, sağlık ve iyi oluşa geçmişten gelen bir yaklaşım sunuyor. İyileştirici bilgelik terapileri, manevi gelenekler, meditasyon ve transa geçişte yardımcı olan kutsal bir alan oluşturmak için bir rehber olarak kullanılıyor.

Yoga Dersleri: Hem bedeni hem de zihni çalıştıran dinamik ve akıcı Yoga dersleri vücudu ısıtırken, dayanıklılığın, gücün ve esnekliğin geliştirilmesine katkı sağlıyor. Atölye içerisinde birbirine bağlanan hareketler, derinlik duygusunu teşvik etmek için nefes çalışması ve meditasyon ile destekleniyor.

Ses Terapisi ile İyileştirme: İnsanları derin bir rahatlama ve huzura sahip oldukları zihin durumuna yönlendirmek için kullanılan eski bir uygulama. Zihni alfa ve ardından teta beyin dalgası ritmine sokmak için gonglar, kristal kaseler, konçlar ve tibet kaseleri gibi çeşitli müzik aletleri kullanılıyor. Bunlar bilinci genişletip zihni rüya benzeri bir duruma geçilmesini sağlar. Bu meditatif yer, yalnızca duygusal düzeyde değil, aynı zamanda ses titreşimleri ve vücudun her hücresine ulaşan frekanslarla “ses masajı” yaparak hücresel düzeyde de şifa sağlar. Katılımcılar oturumu rahatlamış, gençleşmiş bir şekilde ve bazen de son derece dönüştürücü bir deneyim yaşayarak bitirirler.

Çiçek Özleri Atölyesi: Bir saat sürecek çiçek özleri atölyesinde misafirler alternatif şifa yöntemlerinin faydalarını ve çiçek esanslarının büyüsünü keşfedecek, günlük enerjilerini yönetmeye yardımcı olmak adına kendi Aura Spreylerini tasarlıyor.

Kendinizi özel hissedeceğiniz The Bodrum EDITION’da oda fiyatları kahvaltı dahil gecelik 299 EUR’dan başlamaktadır. Otel dışında kalan konuklar ise Beach Club’a erişim hakkından yararlanabilmektedir.

The Bodrum EDITION’da Sosyal Mesafe ve Hijyen önlemleri en üst seviyeye taşındı

Sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum EDITION’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.