İngiliz Makyaj Markası Lottie London Artık Türkiye’de

373

Kişisel bakım ve kozmetiğin lider markası Watsons’ta satışa sunulan Lottie London; göz alıcı dudak, göz ve cilt ürünleriyle makyaj çantalarının yeni yıldızı olacak.

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden Watsons, dünya çapında sevilen kozmetik markalarını tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

İngiltere’nin sevilen makyaj markalarından Lottie London, geniş ürün yelpazesiyle Watsons mağazaları ve Watsons.com.tr’de yerini alıyor. Kozmetik tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği makyaj ve güzellik markası Lottie London; far paletinden rujlara, allıklardan kapatıcı ve aydınlatıcılara kadar birçok ürünün bulunduğu geniş yelpazesiyle makyaj tutkunlarının gözdesi olmaya aday.

Gözlerde ve yüzlerde Lottie London ışıltısı

Lottie London far paletleri; ultra metalden sıcak toprak ve yumuşak pudra tonlarına kadar farklı renk alternatifleriyle makyajlara iddialı ve nostaljik bir dokunuş yapıyor. Işıltılı simlerden ve kremsi matlardan oluşan renk seçenekleriyle her zevke ve tarza hitap ediyor. Makyaj tutkunlarının içindeki yaratıcılığı açığa çıkarmalarını sağlayan Lottie London far patletleri; sıradışı göz makyajları için Rose Gold, Maueves ve Rusts olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle meraklılarını bekliyor.

Lottie London Crush allık; kolayca uygulanabilen kadifemsi yapısı ile ciltlere yumuşak bir ton vererek doğal ve sağlıklı bir görünüm sunuyor. Sıkıştırılmış pudra allıklar özellikle selfie tutkunlarında muhteşem sonuçlar elde etmeye yardımcı oluyor. Lottie London Crush allıklar Zac ve Nick isimli iki farklı renk seçeneğiyle farklı tarzlara ve makyajlara yeni bir yorum getiriyor.

Lottie London Got It Covered sıvı kapatıcı çeşitleri, içeriğindeki güçlü bileşenleri sayesinde uygulandığı ilk andan itibaren ciltte kusursuz bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. Lottie London Got It Covered sıvı kapatıcı E vitamini ile zenginleştirilen formülü sayesinde cilt üzerindeki pürüzlere ve lekelere anında etki ederek kapatıyor. Topaklanma ya da çizgi yapmayan rahat kullanımı sayesinde Lottie London Got It Covered sıvı kapatıcı makyaj çantalarının yeni kahramanı olmaya aday. Her cilt tonuna uygun 3 farklı renk seçeneği ile Lottie London Got It Covered sıvı kapatıcı ciltlerde gün boyu devam eden bir tazelik sağlıyor.

Lottie London ile daha dolgun ve doğal dudaklar…

Lottie London Gloss’d LipGloss serisi ile bu sonbaharda dudaklar ışıl ışıl parlıyor. Göz kamaştıran ışıltılı yapısı ile dudakları olduğundan dolgun gösteren Gloss’d serisi aynı zamanda makyajında doğallık arayanların da imdadına koşuyor. Nemlendirici içeriklerle güçlendirilen yapıya sahip Gloss’d, dudaklara sıcak bir renk verirken aynı zamanda bakım yapıyor. Lottie London Gloss’d LipGloss serisi Drenched, Glow, Glass, Iced ve Outside gibi her zevke uygun 5 farklı renk seçeneği ile gönülleri feth ediyor.

Lottie London Slay All Day likit ruj serisi; kadifemsi pürüzsüz yapısı ve neredeyse tüm gün süren dayanıklılığı sayesinde beklentilerin ötesinde dudaklara sahip olmayı sağlıyor. Renk pigmentleri açısından oldukça zengin Slay All Day likit rujlar, dudaklarında tüm gün süren bir dolgunluk arayanlara vazgeçemeyecekleri bir deneyim sunuyor. Sundukları mat görünüm ile makyajın odağını dudaklara çeviren bu rujlar; Fleek, PWR, OMG ve So Good isimli farklı renk seçenekleriyle görenleri büyülüyor.

Lottie London Tan Time mat bronzlaştırıcı, ciltlere, tüm yıl boyunca güneşte bronzlaşmış,bakımlı bir görünüm sunuyor. Elmacık kemiklerinde doğal bir kontür oluşturmaya yardımcı olan bronzlaştırıcı hafif ışıltılı yapısı sayesinde de cilde muhteşem bir parlaklık kazandırıyor.

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

Lottie London Rose Golds far paleti: 54,95 TL

Lottie London Maueves far paleti: 54,95 TL

Lottie London Rusts far paleti: 54,95 TL

Lottie London Crush Zac allık: 54,95 TL

Lottie London Crush Nick allık: 54,95 TL

Lottie London Got It Covered Buff sıvı kapatıcı: 54,95 TL

Lottie London Got It Covered Fawn sıvı kapatıcı: 54,95 TL

Lottie London Got It Covered Shell sıvı kapatıcı: 54,95 TL

Lottie London Gloss’d Drenched LipGloss: 49,95 TL

Lottie London Gloss’d Glow LipGloss: 49,95 TL

Lottie London Gloss’d Glass LipGloss: 49,95 TL

Lottie London Gloss’d Iced LipGloss: 49,95 TL

Lottie London Gloss’d Outside LipGloss: 49,85 TL

Lottie London Slay All Day Fleek likit ruj: 54,96 TL

Lottie London Slay All Day PWR likit ruj: 54,95 TL

Lottie London Slay All Day OMG likit ruj: 54,95 TL

Lottie London Slay All Day So Good likit ruj: 54,95 TL

Lottie London Tan Time mat bronzlaştırıcı: 69,95 TL

**Belirtilen fiyatlar Ekim güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.