Asi ve kabaran saçlara evde Brezilya fönü

913

Kabarık ve şekil vermekte zorlandığınız saçlarla başınız dertte mi? Fuer Kozmetik’in bir markası olan Natura Keratin, asi saçlara özel mucizevi bir ürün önerisi sunuyor.

Formaldehit ve zararlı kimyasal içermeyen Natura Keratin, Brezilya Fönü Seti ile kabarık ve zor şekil alan saçlara parlak ve düz bir görünüm kazandırıyor.

Saç boyaları, renk açıcılar, düzleştiriciler, hatalı uygulamalar ve dahası kimyasal işlemler yüzünden saçlarınızın yıpranmasından şikayetçiyseniz, sizin için eşsiz bir ürün önerimiz var: Natura Keratin’in Brezilya Fönü Seti

Hem zamandan hem cebinizden tasarruf

Sürekli kabaran bir saç yapınız var ve her gün saçlarınıza fön ya da düzleştirici uygulamak zorunda kalıyorsanız, bu eşsiz ürün tam da size göre! Fön ve düzleştiricilerin yüksek ısısı, saçın nem tabakasına zarar vererek saç tellerinde bulunan keratini azaltır, saçların kurumasına neden olur. Natura Keratin Brezilya Fönü, yalnızca saçları düzleştirmekle kalmayıp aynı zamanda saç tellerinde mükemmel onarım ve bakım sağlar. Saç tellerine verilen hasarı önlemenin yanı sıra, hem zamandan hem cebinizden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Evde kolay bakım

Karantina günlerinin ardından, neredeyse her işimizi kendi imkanlarımızla, evimizde yapmayı alışkanlık haline getirmiş durumdayız. Evde kullanıma oldukça uygun Brezilya Fönü Seti’ni de Natura Keratin web sitesinde yer alan uygulama videoları aracılığıyla evde kolayca uygulayabilirsiniz.

Piyasada yer alan tüm ürünleri unutun!

Yüksek oranda zararlı kimyasallar arasında yer alan formaldehit içeren sıradan ürünler ilk etapta saçlarınızı düzleştirse de, kullanılan kimyasalın etkisi geçtiğinde saç tellerinizi daha da yıpranmış bir hale getirecektir. Işıltılı ve sağlıklı saçlar için, içerisinde Natura Keratin Hair Treatment, Arındırıcı Şampuan, Sülfatsız Şampuan ve Sülfatsız Saç Kremi bulunan Natura Keratin’in formaldehit içermeyen Brezilya Fönü Seti’ni, güvenle tercih edebilirsiniz.

Elektriklenmeye, cansız görünüme elveda!

6 aya kadar kalıcı düzleşme özelliği sunan ürün, aynı zamanda saçların parlak ve bakımlı görünmesine destek olur. Boya ve kimyasallardan yıpranmış saçlarınızı onarır. Saçlarınızı her an fönlü kullanabileceğiniz Brezilya Fönü Seti ile kaybettiği keratini saçlarınıza geri kazandırarak onarılmasına destek olabilirsiniz.

2010 yılından beri Türkiye’de satılan Natura Keratin ürünleri, %95 organik içeriğe sahip olmakla birlikte, profesyonel kuaförler tarafından da tercih edilmekte ve eşsiz ürünler sunmaya devam etmektedir.

Natura Brezilya Fönü Seti 250 TL.