İlkbahar / Yaz 2020 Prada Gözlük koleksiyonu

506

Estetik trendlere öncülük ve liderlik eden bir stile sahip olan Prada’nın yenilikçi ruh, meraklı ve güçlü sanatsal gelenekleri, markanın yaratımdan üretim aşamasına kadar tüm üretim sürecini kapsayan değerlerinin somut işaretleridir.

İLKBAHAR / YAZ 2020 KADIN GÜNEŞ GÖZLÜK KOLEKSİYONU

Öze dönüş, yeni İlkbahar / Yaz 2020 Prada Gözlük koleksiyonunda geçen ortak konu, kaosa çare olarak saflık ve doğallıktır.

Otantik ve temel şekiller, geometrik çizgilerin modernliği ile harmanlanırken, yeni renk kombinasyonları, Prada gözlük koleksiyonlarının tüm klasik ve kolayca tanınan unsurları olan benzersiz ayrıntılarla zenginleştirilir.

Prada Decode özel koleksiyonu, defile temasının estetik kurallarını yeniden yorumluyor. Minimalist ve geometrik bir tasarıma sahip olan görünümler, kişilik ve stile yeni bir bakış açısı sunan yeni bir feminen stil sunuyor.

Prada Duple koleksiyonundaki gözlükler, sertliği duygusallıkla birleştiriyor. Belirgin ve cesur profilleri, gözlük saplarında belirgin ve keskin kesime sadık kalıyor.

Son olarak, ikonik Prada Cinéma koleksiyonu, zarif kadınsı şekiller ve modern unsurların özel bir karışımı olan yeni bir gözlük modelini ortaya koyuyor.

İLKBAHAR / YAZ 2020 ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜK KOLEKSİYONU

 

İlkbahar / Yaz 2020 için, yeni Prada Erkek gözlük koleksiyonu ustaca hazırlanmış metal yapılar ve özgün geometrik şekillerle oluşturuldu.

 

Tamamen yenilikçi tasarımla oluşturulan SS2020 gözlükleri, kontrastlı canlı renkleri, kendini gösteren ve stil kodlarını yansıtan sıra dışı nüansları ile, çerçeveyi belirginleştiren keskin çizgilerini vurgulamaktadır.

Yeni Prada Game koleksiyonu, geçmişin ikonik tarzlarını yeniden yorumlayarak ince profillerle yeni ve zarif seçenekler yaratırken, retro vurgular çift köprünün çağdaş dokunuşuyla modernize edilmektedir.

PRADA KADIN

 

Prada Decode (Catwalk) Koleksiyonu

 

SPR 20X Modeli:

 

SS20 Prada Kadın Giyim defilesinde de sunulan bu model, kadınsı ve modern bir cazibe taşımaktadır. Yetmişlerden ilham alan büyük çerçeve, geometrik görünümün kusursuz tasarımını ayıran ve renk kombinasyonlarını zenginleştiren metal parçalarla karakterize edilmektedir. Modelin, siyah ile birlikte kullanılan fildişi rengi sap, pas rengi ile birlikte kullanılan siyah gözlük sap, siyah sap, fildişi rengi birlikte kullanılan Fildişi rengi sap olmak üzere bir çok seçeceği bununmaktadır. Aynı zamanda saplarda Prada logosu da vardır.

 

 

SPR 65X Modeli:

 

SS20 Prada kadın modasına yeni bir yorum getiren Prada Decode koleksiyonundaki bu modelde temel geometrik çizgiler sofistike ve büyük boyutlu görüntüyü yumuşatır ve gözlüğün ana hatlarını belirginleştir. Altın/tortoise, siyah/altın, siyah/beyaz ve pudra /beyaz gibi iki tonlu seçenekleri mevcuttur. Saplarda Prada logosu bulunmaktadır ve metal stiller fotokromik lenslerle birlikte gelir.

 

SPR 67X Modeli:

 

SS20 Prada Decode defile gözlüklerinin evrimi. Kare ön kısmın büyük boyutlu tasarımı, yumuşatılmış profiller ve sıra dışı bir geometri ile belirginleştirilmiştir. Tortoise/Siyah, Altın siyah/, Pas rengi, pudra/beyaz gibi iki tonlu seçenekleri mevcuttur. Diğer üç model, fotokromik lenslerle birlikte Altın ve Çelik seçenekleriyle gelir ve modelde Prada imzası bulunmaktadır.

Prada Duple Koleksiyonu

 

SPR 14X Modeli:

 

Prada Duple koleksiyonundan güneş gözlükleri. Dikdörtgen cephenin sofistike tasarımı, kalın çerçeve ile geliştirilmiş farklı asetat katmanların bir kombinasyonu ile tanımlanır. Çerçeve kolları, koleksiyonu karakterize eden imzalı keskin kesime sahiptir. Klasik Siyah ve Tortoise tonlarının yanı sıra Siyah ve Pembe ile Beyaz, Siyah Beyaz, Kristal/Kil, Kristal/Begonya çeşitleri de bulunan modelde Prada logosu bulunmaktadır.

SPR 61X Modeli:

 

Prada Duple güneş gözlükleri, “Architetti” koleksiyonunun stilistik temasını yeniden yorumluyor. Düz lens profillerini güzelleştiren dikdörtgen ön kısım mine kaplamalara sahiptir ve metal detaylar ön kısımı gözlük sapından ayırır. Modelin renk seçenekleri kil, begonya, siyah tonlarından açık mavi/beyaz, kırmızı/ pembe kombinasyonlarına kadar çeşitlilik gösterir. Modelde Prada logosu da bulunmaktadır.

Prada (Conceptual) Koleksiyonu:

 

SPR 59X Modeli:

 

Prada Eyewear koleksiyonundaki güneş gözlükleri, göz alıcı ve modern cazibeyi çağrıştıran büyük bir çerçeveye sahiptir. Yuvarlak ön kısım, metal profilleri çevreleyen benzersiz mine kaplamalarla süslenmiştir. Siyah, mat siyah, kakao ve mat kamuflaj kaplamalı ve altın renkte seçenekleri mevcut olan bu modelin çelik versiyonu mat krem rengi ile birlikte kullanılmıştır. Gözlükte Prada logosu da bulunmaktadır.

SPR 60X Modeli:

 

2020 İlkbahar / Yaz reklam kampanyasında yer alan Prada Eyewear koleksiyonundan güneş gözlüklerinin büyük bu boyutlu çerçeveleri, göz alıcı ve modern stili yansıtır. Yumuşak hatlı kare ön, metal profiller üzerinde ince mine kaplamalarla oluşturulmuştur ve altın/siyah, mat siyah, kakao ve mat kamuflaj kaplama seçenekleri mevcuttur. Modelde Prada logosu da mevcuttur

 

Prada Cinéma Koleksiyonu:

 

SPR 18X Modeli:

 

İkonik Prada Cinéma güneş gözlüklerinin evrimi, şimdi büyük ve feminen asetat ön ve ince metal saplarla yepyeni bir versiyon ile sunuluyor. Renk paletini opal kırmızı, kakao ve tortoise tonlarının eşlik ettiği klasik siyah ve tortoise tonları oluşturuyor. Ön kısımlar, çeşitli gölgeli lenslerin yanı sıra polarize ve aynalı versiyonlarla birlikte kullanılmıştır. Modelde Prada logosu da bulunmaktadır.

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Koleksiyonu:

 

SPR 21X Modeli:

 

Prada Kadın koleksiyonundaki güneş gözlükleri, gözlük saplarına uygulanan özel Prada logosu sayesinde «Monokrom» koleksiyonunun stil kodlarını anımsatıyor. Kalın çerçeveye sahip büyük dikdörtgen ön kısımın, modern zarafeti çağrıştırdığı bu modelin kırmızı, şeffaf pudra, siyah beyaz, beyaz ve pas renginin yanı sıra klasik siyah ve tortoise kombinasyonları da mevcuttur.

SPR 24X Modeli:

 

«Monokrom» koleksiyonundan ilham alan ve gözlük saplarında özel Prada logosunun bulunduğu bu güneş gözlükleri, geniş ve kadınsı ön ve çerçevenin kalın kenarları ile geliştirilmiş ince bir asetat katman karışımından oluşturulmuştur. Modelin kırmızı, kakao/orkide tortoise, şeffaf pudra, siyah beyaz ve klasik klasik siyah ve tortoise kombinasyonları da mevcuttur.

PRADA ERKEK

 

2020 İlkbahar / Yaz özel koleksiyonu

 

SPR 62X Modeli:

 

SS20 Prada Menswear defilesinde tanıtılan bu güneş gözlükleri, yenilikçi bir tasarımla boyutları aşarak karakterize olmuştur. Yenilikçi ve canlı renk paleti, ultra ince metal saplarla birlikte ön ve lenslerdeki ayrıntıları vurguladığı bu modelin siyah, mat siyah renkleri mevcuttur. Gözlükte Prada logosu da bulunmaktadır.

Prada Game Koleksiyonu

 

SPR 56X Modeli:

 

Prada Game koleksiyonu, ana temalarını yeni bir güneş gözlüğü stiliyle yeniden yorumluyor. Hafif çerçevesi, panto şekli, ince asetat profilleri ve modern havalı metal çift köprü ile tamamlanan bu model siyah, tortoise, orta tortoise, tortoise çizgili gri ve peygamber çiçeği mavisi seçenekleriyle sunulmaktadır. Modelde Prada logosu da mevcuttur.

SPR 57X Modeli:

Model, modern hafif çerçeve, dikdörtgen bir ön cepheye, sofistike asetat profillere ve modern bir çekiciliğe sahip metal bir çift köprüye sahiptir. Gözlüğün siyah, tortoise, orta tortoise, gri ve koyu sarı çizgili tortoise tonları mevcuttur. Modelde Prada logosu da bulunmaktadır.

Prada Erkek Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

 

SPR 63X Modeli:

Yeni Prada Erkek koleksiyonundan modern ve şık güneş gözlükleri. Hafif metal çerçeve, damla model lensleriyle ve özenle tasarlanmış dış köşeleriyle geliyor. Siyah, kurşuni, metal ve altın renkleri kristal lenslerle kullanılmıştır. Modelde Prada logosu da mevcuttur.

SPR 19X Model

Zarafet ve modernlik, Prada Erkek koleksiyonundaki bu yeni güneş gözlüklerini tanımlıyor. Minimalist ve geometrik ön kısım, Prada Eyewear koleksiyonlarına has ikonik metal ayrıntıyla geliştirilen ince saplarla kombine edilmiştir. Gözlüğün siyah tonları, tortoise, konyak rengi tortoise, şeffaf çamur ve duman rengi seçenekleri mevcuttur. Modelde Prada logosu da bulunmaktadır.