Atasay’dan 2021 takı trendleri

1435

Atasay 2021 takı trendlerini açıklamış. Takı trendlerine geçmeden önce Atasay’ın rebranding macerasını lansman yaptığı günden beri takip eden biri olarak takdir ettiğimi söylemeliyim. “Kuyumcu” algısını yıkmak için adım adım markanın her noktasına dokunarak geçirdikleri dönüşüm kesinlikle doğru insanlarla doğru işbirlikleri yaptıklarını gösteriyor bence. Bu süreci yöneten herkesin eline sağlık. (Editörün Notu-Gizem Aydoğan)

2021 yılının ‘Takı Trendleri’, Atasay’ın değerinden ödün vermeyen modern parçaları ve şık dokunuşlarında hayat buluyor. 2021, ezber bozan formların, gözleri üzerinize çevirecek hatların, hem şık hem asi, çokça da ışıltının yılı olacak.

2021 kendi kurallarını yazacak!

Stiliyle her daim dikkat çekmeyi seven kadınların vazgeçilmezi, gözleri üzerinize çevirecek ezber bozan formlara sahip yüzük, kolye, küpe ve bilekliklerle ezberleri bozun, kuralları yeniden yazın!

Değişik formların gücü adına!

Düzensizliğin en dikkat çekici hali Atasay’ın farklı formlara soktuğu altın küpelerde hayat buluyor.

‘Zincirleme’ etkisi devam ediyor

Atasay, ince ve kalın zincir altın kolyeleri ve bileklikleri ile stilinize vurgu yapmaya devam ediyor. Harflerle daha da kişiselleştirebileceğiniz zincir bileklikler ise ilk tercihleriniz arasına girecek.

Atasay’ın hazırladığı farklı stillere uygun, birbirinden şık ve çarpıcı tasarımları keşfetmek için Atasay mağazalarına uğrayabilir ya da www.atasay.com adresini ziyaret edebilirsiniz.