Arnica Buharlı Ütü İle Ütü Yapmayı Şölene Çevirin

1129

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan Arnica’da ihtiyaçlarınıza cevap verecek çok sayıda ürünü bulabilmeniz mümkün! Küçük ev aletleri konusunda uzman Arnica, siz sevdiklerinize daha fazla zaman ayırın diye evdeki en zor işleri bile kolaylaştırmanın formülünü buluyor. İşte bunlardan biri de ütü! Arnica ütü üstün teknolojisi ile en ufak kırışıklıkları en kısa zamanda tamamen ortadan kaldırıyor. Tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile kıyafetlerinize harika dokunuşlar yapan Arnica buharlı ütüler, tüm kumaşlarda kusursuz bir güzellik sergiliyor. En hassas giysilerde dahi ütü yapmanın muhteşem keyfini yaşayabilmek için Arnica buharlı ütü özelliklerine göz atmaya hazır mısınız?

Arnica Buhar Kazanlı Ütü Üstün Teknolojisi İle Konfor Yaşatıyor

Arnica buharlı ütü, dağ gibi ütüyü en kısa zamanda ve en kolay şekilde yapma konforu yaşatıyor. Ütünün su haznesi 1.7 litre su alıyor. Su haznesinin çıkarılabilir olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Emniyet kilidi bulunan hazneye çalışırken su konabiliyor. Kireçlenmeyi (Anti-calk) önleyen sistemi ile musluk suyu dahi kullanılabiliyor. 400 gram şok buhar veren ütü aynı zamanda 120 gram devamlı buhar vererek kusursuz bir ütü yapmanızı sağlıyor. Fonksiyonel ısı ayarı bulunan Arnica buharlı ütü, otomatik emniyet sistemi ile olası tehlikelere karşı güvenlik sağlıyor.

Açık olarak unuttuğunuz ütü, belli bir süre sonra otomatik olarak kapanıyor. Çift kat seramik tabanı ile tüm kumaşlarda mükemmel ütüleme yapıyor. Seramik tabanı sayesinde ısıyı en verimli şekilde iletiyor. Her çeşit kumaş üzerinde adeta dans edercesine hareket ederek ütü yapmayı sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. Arnica ütüler 360 derece dönebilen kablo tutucuları ile pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda seramik tabanı ile ısıyı verimli bir şekilde ileterek elektrik tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Kendi kendini temizleme özelliği ile kireç tutmayı önlüyor. Çift seviyeli sıcaklık kontrolü ile istediğiniz sıcaklarda ütü yapmanız için sürekli kontrol sağlıyor. Arnica ütünün sessiz çalışma özelliği ise size sessiz bir çalışma ortamı sunuyor. Ergonomik tasarımı ve hafif olması taşınmasını kolaylaştırarak yorulmanızı önlüyor.

Dikey Ütü Yapma Özelliği İle Acil Durumlarda Zamandan Kazandırıyor

Arnica buharlı ütü, dikey ütüleme ile sizin için en değerli olan zamanı armağan ediyor. Kısıtlı zamanlarda bile elbisenizi askıdan çıkarmadan kolaylıkla ütülemenizi sağlıyor. Ayrıca dikey ütüleme ile hassas kumaşlı elbiselerde ütü masasında oluşan yeniden kırışmaları ortadan kaldırıyor. Böylelikle hassas elbiselerde ütü tekrarlarının oluşturduğu kumaş yıpranmalarının önüne geçiyor. Perdeleri, masa örtülerini dikey ütüleme yöntemi ile kolayca ütülüyor. Arnica ütü prize takıldıktan sonra 2 dakika gibi kısa sürede kullanıma hazır hale gelerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Akıllı güvenlik sistemi ve fonksiyonel özellikleri ile elbiselerinizi koruyor

Ütü yapmanın olası risklerini ortadan kaldıran Arnica buharlı ütü, size endişesiz ütü yapma konforu yaşatıyor. Damlamayı önleme (Anti-drip) özelliği ile ütü yaparken su lekesi olma riskini sıfırlıyor. Fonksiyonel ısı ayarlama seçeneği ile kumaş çeşidine göre ısı ayarı yapmanızı sağlayarak olası yakma risklerine karşı kumaşı koruyor. Kuru buhar, şok buhar, su püskürtme ve yoğun buhar seçenekleri sunarak kumaş cinsine göre ince ayar yapmanıza imkan tanıyor. Giysilerde ütü esnasında oluşan parlamayı nano teknoloji tabanı ile önleyerek giysilerinizin eskimesini önlüyor. Teknoloji harikası Arnica buharlı ütüler en çok tercih edilenler arasında ilk sırada yer alıyor. Kullanım kolaylıkları, ergonomik tasarımı, ürün çeşitliliği ve akıllı güvenlik sistemleri ile tercih edenlerin övgülerini hak ediyor. Birçok çeşiti bulunan Arnica buharlı ütü fiyatları tasarım ve teknik özelliklerine göre değişiklik arz ediyor. Siz de hemen şimdi Arnica ürünlerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Buharlı ve buhar kazanlı ürünlerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza cevap verecek sayısız ürünü avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Modern tasarımlı Arnica ürünleri bir tık yanınızda.

Arnica Buharlı Ütü fiyatları için tıklayın!