WMF Anneler Günü kampanyası ile şık hediye önerileri

291

WMF Anneler Günü kampanyası ile hem annenize hem de kendinize birbirinden şık hediye alternatifleri bulabilirsiniz. İster sürdürülebilirliğe de katkı sağlayan şık bir kişisel termos, ister sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar için bir meyve sebze kurutucu, ister ona iyi hissettirecek bir aroma difüzörü veya tüm duyularına dokunacak kahve hazzı için şık bir kahve makinesi…

Üstün Alman kalitesini sunan WMF’nin mükemmeliyeti yansıtan sofra ve mutfak ürünleri, Anneler Günü’ne hazırlanırken şimdi daha da çekici. 24 Nisan itibarıyla wmf.com.tr’de ve WMF mağazalarında tüm ürünlerde geçerli olacak kampanya ile, iki ve üzeri ürün alışverişine sepette %15 indirim uygulanacak. Böylece annesi için stil sahibi detaylar sunan, işlevsel ve kaliteli WMF ürünlerini tercih edenler, kendi arzu ettikleri parçaları da alabilecek.

Kendine ve sevdiklerine iyi bakan, her tarifiyle lezzetin sınırlarını zorlayan ve hep güncel kalan anneler için birbirinden şık hediye alternatifleri yine WMF’de. Üstelik şimdi tüm ürünlerde geçerli olacak, 2 ürün ve üzerine %15 indirim kampanyasıyla hem annenizi hem kendinizi mutlu etmenin tam sırası.

WMF Anneler Günü kampanyası ile hediye önerileri

Ona özel pratik ve zevk sahibi hediyeler

Anneler Günü’ne yakışacak hediyelerden biri, sıcak ya da soğuk olması fark etmeksizin tüm içecekleri saatlerce ideal sıcaklığında tutan, şık çizgisi ve dikkat çekici toprak rengiyle bir WMF termos olabilir. Yalın çizgisi ve kullanışlı tasarımıyla zarafetle dolu bir sofra deneyiminin vazgeçilmezi olacak WMF Philadelphia çatal bıçak seti alternatif bir seçenek olarak tercih edilebilir. Meyve, sebze, et ve otları sağlıklı ve lezzetli bir şekilde kurutan WMF Meyve & Sebze Kurutucu ise, annelerin mutfaktaki becerikli kahramanı olabilir.

Yeni deneyimler, şık çizgiler, uzun ömürlü seçenekler

Annelere kendini iyi hissettirmenin en şık yollarından biri olan WMF Ambient Aroma Difüzörü bu yıl da en çok tercih edilen hediyelerden biri olacak. Şık tasarım ve üst düzey teknolojiyi bir araya getiren WMF LUMERO serisinin çok fonksiyonlu su ısıtıcısı ve zevkli tasarımıyla dikkat çekmesinin yanı sıra enerji ve yer tasarrufu da sağlayan cam karaflı WMF KITCHENminisⓇ Filtre Kahve Makinesi de uzun yıllar keyifle kullanılacak parçalar.

Annelerin yanında WMF gibi bir yardımcı olduğunda, yemek hazırlamak, pişirmek, yemek ve içmek, onlar için her zamankinden daha keyifli olacak. Stil sahibi, dayanıklı ve kullanışlı WMF ürünleri, 1853’ten beri mutfaklarda ve sofralarda lezzet dolu deneyimler sunuyor.

Ürünleri incelemek için www.wmf.com.tr web sitesini ve yetkili satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.