Annelerin Hediyesi Renklerin Markası Bella Maison’dan

436

Ev tekstilinde renklerin markası Bella Maison, Anneler Günü’nde annesine sevgisini göstermek isteyenlere birbirinden şık ve özenli seçenekler sunuyor.

Annelere sevgiyi göstermenin bir zamanı olmasa da Anneler Günü yılın en özel günlerinden biri olmaya devam ediyor. Annesi ve annesi kadar değer verdiği yakınlarıyla birlikte keyifli anlar yaşamak, emekleri için onlara teşekkür etmek isteyenler için Bella Maison, Anneler Günü’nde birbirinden renkli ve şık alternatifleri bir araya getiriyor. Rahatlığı ve zerafetiyle öne çıkan ev giyim kıyafetlerinden şık pijamalara, sürpriz sofralar kurmaya yardımcı renkli sofra gruplarından dekoratif ürünlere pek çok hediye seçeneği sunuyor.

Evde şık görünmeye özen gösteren annelere…

Bella Maison’un mor damla figürlü ev giyim ürünleri ve çiçeklerle hareketlenmiş sarı renkteki midi boy elbiseleri, spor ve şık tarzından ödün vermeyen annelerin favori hediyesi olmaya aday. Ekru renginin naifliği ve fırfır detaylarıyla hareketlenen saten görünümlü takımlar, moda tutkusunu evinde de yansıtan annelerin gardırobunu süslüyor. Bella Maison’un çift katmanlı yeni modelleri ve tropik bitkilerle hareketlendirilmiş keten görünümlü takımları ise rahatlığından ödün vermeyen anneler için ideal hediye seçeneklerini oluşturuyor.

Bella Maison sofra ürünleriyle annelere unutulmaz sofralar kurma fırsatı

Bella Maison, annesi için keyifli bir güne sürpriz sofralar kurarak özel anlam katmak isteyenlere, kaliteli ve renkli sofra gruplarından alternatifler sunuyor. Bu yıl Ramazan’a denk gelen günde annesine özel bir iftar yemeği hazırlamak isteyenler için de sezon koleksiyonunun öne çıkan pembe tabak takımları, şık şerbet kadehleriyle kombinleniyor, kek standları tatlı sunumuna zenginlik katıyor.

Anneler Günü’nü renklendirmek isteyenler için Bella Maison’un kampanyaları online mağazasında devam ediyor.