Renkli Ledger Nano’larda Yüzde 30 İndirim

235

Kritik dijital varlık güvenliği ve kullanımı konusunda dünya lideri olan Ledger, renkli Nano cihazlarında indirime gittiğini duyurdu. Oniks ve mat siyah, BTC turuncusu, kozmik mor, buz ve mistik beyaz gibi renkleriyle güvenlik ve stili bir arada yansıtan Ledger, ödeme aşamasında COLOR30 koduyla  yüzde 30 indirim sağlıyor.

Kritik dijital varlık güvenliği ve kullanımı konusunda dünya lideri olan Ledger, farklı renk alternatiflerine sahip Nano X ve Nano S Plus ürünlerinde kullanıcılarını heyecanlandıran bir indirime gittiğini duyurdu. Ödeme aşamasında COLOR30 kodu ile yüzde 30 indirim sağlayan Ledger, bugüne kadar hiç hacklenmeyen Nano cihazlarıyla tarz sahibi kullanıcılarına sesleniyor.

Özel anahtarları çevrim dışı ortamda güvenle saklayan Ledger Nano cihazları, varlıklar üzerinde tam kontrol sahibi olmayı sağlıyor. Ledger’ın benzersiz güvenilir ekranı işlemleri okumayı ve onaylamayı mümkün hale getirdiği için doğrulayan tek kişi olduğunuzu bilmek oldukça kolay.

 Renkli Ledger Nano’lar ile Yüzde 30 Tasarruf Edin

Kripto varlıkları güvenli bir şekilde saklamak ve varlıkları yönetmek için kullanılan donanım cüzdanları, birbirinden farklı özellikleriyle birçok alanda farklılaşıyor. Kripto varlıklarını uzun süre dokunmadan güvenli bir şekilde muhafaza etmek isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan olan donanım cüzdanları, hırsızlık ve güvenlik ihlali gibi durumlara karşı da yatırımcıları güvende hissettiriyor.

Tavizsiz güvenliğe muhteşem renklerle ulaşmak isteyen kullanıcılar, kendileri için tanımlanan COLOR30 koduyla yüksek güvenliğe indirimli ulaşabilecek.

Ledger’ın renkli Nano’larını satın alarak  yüzde 30 tasarruf etmek isteyen kullancılar, COLOR30 koduyla shop.ledger.com adresini ziyaret edebilirler.

basın bülteni