Yeni Vegan Aveda Botanical Repair Serisi

1102

Aveda, yıpranmış saçları anında onaran ve güçlendiren ileri bitkisel teknolojiye sahip vegan Botanical Repair™ serisini lanse ediyor.
Yeni vegan Botanical Repair™ koleksiyonu, saçları içten dışa anında güçlendirip onarmaya yardımcı oluyor; bitkilerin gücü ile saçın üç katmanına da onarım sağlıyor. 10 kadından 9’u botanical repair™ kullandıktan sonra saçlarının daha canlı ve daha güçlü göründüğünü söyledi. [1] Çevre liderliği ve sorumluluğuna örnek oluşturma misyonuna sahip yüksek performanslı saç bakım markası olan Aveda, bitkilerin onarım teknolojisini kullanarak saçı anında güçlendiren, onaran ve dönüştüren devrim niteliğindeki yeni koleksiyonunu duyuruyor. Aveda, YENİ Botanical Repair™ serisini geliştirirken markanın botanik laboratuvarında 6 yıldan fazla süre boyunca araştırma yaptı. Aveda’nın kimya, organik kimya, polimer kimyası ve farmakognozi disiplinlerinden oluşan uzman ekibi, yıpranmış saçlar için yoğun onarım sağlayabilen güçlü ve etkili bitki teknolojilerini araştırdı. Bu uzman ekip çok yönlü bir yaklaşım belirleyerek, saçın üç temel katmanına da içten dışa bakım yaparak yoğun onarım sağlayabilen sinerjik çalışan bir teknoloji yarattı. Bitkilerin gücüyle 3 katmanlı saç onarım teknolojisi, saçı anında onarıp güçlendirerek dönüştürüyor. Sonuç: Botanical Repair™ —yüksek performanslı, vegan, %93 doğal türevli bakım serisi perakende ve profesyonel bakım ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor.

Aveda’nın Saç Bakım ARGE Direktörü PhD Camille Sasik, “Saç onarımı tüketicilerimiz tarafından en fazla talep edilen saç bakımı ihtiyaçlarından biri. Uzman ekibimiz bu ihtiyacı karşılamak için yeni teknolojilerle doğal içerikleri sürekli olarak araştırmakta ve incelemektedir. Botanical Repair™ serisinin geliştirilmesi 6 yıl boyunca dünya çapında en güçlü bitkisel içerikleri araştırdık ve farklı içerik kombinasyonlarını test ederek mümkün olan en güçlü faydayı sağlamayı hedefledik. Sonuç ise sacha inchi, avokado ve organik sertifikalı yeşil çay gibi güçlü bitkisel içeriklere sahip %93 doğal olarak türevli* Botanical Repair™ serisi. Botanical Repair™ serisinin devrim yaratacak ileri bitkisel teknolojisi sayesinde saç içinde yeni bağlar oluşturarak saçı içten dışa onarıyor ve güçlendiyor.” yorumunda bulunuyor.

Botanical Repair™, bitkilerin gücü ile saçın 3 temel saç katmanını onarıyor ve güçlendiriyor. Bitkisel moleküller saçın yapısal bütünlüğünü güçlendirmek için kritik bir öneme sahiptir. Bitkisel moleküller saçın iç yapısında bulunan bağlarını çoğaltırken, zengin besleyici bitkisel harman ise kırılmayı önlemek için saçı yumuşatıyor ve kolay taranır hale getiriyor. Sonuç: Gözle görülür biçimde daha canlı, parlak ve doğanın gücüyle hayat kazanmış saçlar. Saçlar hiç yıpranmamış gibi görünüyor ve hissettiriyor. 3

Botanical Repair™ yıpranmış ve onarım ihtiyacı olan tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilmiştir. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için de kullanımı güvenlidir.

Botanical Repair™ 3 katmanlı saç onarımı nasıl çalışıyor?
Saçı korteksinde onarıyor: Bitkisel moleküller ile saç bağlarını çoğaltıyor ve saçları içten dışa onarıyor.
Kütikülde önlüyor: Aveda’nın avokado, organik sertifikalı yeşil çay ve sacha inchi içeren zengin besleyici bitkisel harmanı saçı kolay taranır hale getiriyor ve kırılmayı önlemeye yardımcı oluyor.
F-katmanında koruyor: Aveda’nın bitkisel türevli kompleksi saçın f-katmanını taklit ediyor vesaçı gelecekteki hasarlardan koruyan, saç kütikülünün yüzeyini “mühürleyen” yağ asidinden yapılmış görünmez, suya dayanıklı bir lipit tabakası oluşturuyor.
Saçlarınızdaki dönüşüme profesyonel Botanical Repair™ onarım servisi ile başlayın. 10 dakika gibi kısa bir sürede 5 kat daha güçlü4 saçlara sahip olun. Aveda yetkili salonlarında hizmete sunulan botanical repair™ profesyonel salon bakımı, yıpranmayı önemli ölçüde azaltmak için saçı güçlendiriyor, onarıyor ve renklendirme işlemi sırasında saçın korunmasına yardımcı olarak saçı daha güçlü, gözle görülür bir şekilde parlak ve canlı hale getiriyor.

Botanical Repair™ profesyonel onarım servisi sonrasında, serinin perakande ürünleriyle saçınızı evde de onarıp güçlendirmeye devam etmenizi öneriyoruz.

Çevreci Standartlarımız
Botanical Repair™ koleksiyonu %93 doğal türevli*, silikonsuz, sülfat temizleyici içermeyen, vegan ve tüm Aveda ürünleri gibi, hayvan dostu, yenilenebilir enerji kaynakları ile %100 rüzgar enerjisi kullanarak üretiliyor.
Botanical Repair™ organik sertifikalı ylang-ylang, gül ve mercanköşk esans yağları içeren doğal yollardan elde edilmiş hafif çiçek kokulu, bitkisel ve taze bir aromaya sahiptir.
Botanical Repair™ şişe, kavanoz ve kapakları %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılıyor ve bu şekilde petrokimyasal plastik kullanımını ortadan kaldırıyor. Botanical Repair™ tüpleri en az %59 geri dönüştürülmüş malzemeler ve %41’e kadar biyoplastik ile üretiliyor ve kapakları minimum %60 geri dönüştürülmüş malzemelerle yapılıyor.

Botanical Repair™ serisini keşfedin:

Botanical Repair ™ tüketici koleksiyonu:
●Botanical Repair ™ güçlendirici şampuan
Saçın üç temel katmanını bitkilerin gücü ile onarır ve güçlendirir. Saçı temizlerken fazla yağı, ürün kalıntılarını, kiri ve çevresel birikintileri nazikçe arındırır. %94 doğal türevlidir2.
200 ml – 189 TL

●Botanical Repair ™ güçlendirici saç kremi
Saçın üç temel katmanını bitkilerin gücü ile onarır ve güçlendirir. Kırılmaların en aza indirilmesine yardımcı olur, saça bakım yapar, anında kolay taranır hale getirir, saçların parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. %98 doğal türevlidir2.
200 ml – 209 TL

●Botanical Repair ™ yoğun güçlendirici maske-hafif doku
Bitkilerin gücü ile yoğun bakım sağlar, saçı güçlendirir ve saç içinde bağlar oluşturur. İlk kullanımda saçları anında dönüştürür, saçları daha canlı, daha yumuşak ve parlak gösterir. Lüks ipeksi dokulu krem yapısı saçı ağırlaştırmadan nemlendirmek için formüle edilmiştir. İnce telli ve orta kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. %98 doğal türevlidir2.
150 ml – 269 TL

●Botanical Repair ™ yoğun güçlendirici maske-zengin doku
Bitkilerin gücü ile yoğun bakım sağlar, saçı güçlendirir ve saç içinde bağlar oluşturur, İlk kullanımda saçları anında dönüştürür, saçları daha canlı, daha yumuşak ve parlak gösterir. Zengin kremsi dokusu ve 2 kat besleyici bitkisel yağ içeriği ile saça yoğun bakım sağlar. Orta ila kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. %94 doğal türevlidir2.
200 ml – 359 TL

●Botanical Repair ™ güçlendirici durulanmayan bakım kremi
Saçın içinde yeni bağlar oluşturarak saçı onarır, yıpranmayı önlemeye ve saçı dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Kırılmayı önlemek için saçı kolay taranır hale getirir. 230°C dereceye saçı ısı hasarına karşı korur ve güneşin kurutucu etkilerine karşı UV bariyeri oluşturur. %99 doğal türevlidir2.
100 ml – 219 TL

The Botanical Repair™ salon bakımı profesyonel serisi:
●Botanical Repair ™ profesyonel temel dengeleyici bakım: : Saça yumuşaklık kazandırır, saçtaki gözenekliliği dengeler ve bakım yapar, renklendirme işlemi için saçı işleme hazırlar [1]. %97 doğal türevlidir2.
●Botanical Repair ™ profesyonel saç güçlendirici katkı:
Saçı güçlendirmeye yardımcı olan bağ-güçlendirici teknolojiye sahiptir.4 %93 doğal türevlidir2.
●Botanical Repair ™ –profesyonal bağ çoğaltıcı aktivatörler- hafif doku: Bitkilerin gücü ile 3 katmanlı saç onarımı sağlar, saç bağlarını güçlendirir ve çoğaltır4. %97 doğal türevlidir2.
●Botanical Repair™ profesyonel bağ çoğaltan aktivatörler– zengin doku
Bitkilerin gücü ile 3 katmanlı saç onarımı sağlar, saç bağlarını güçlendirir ve çoğaltır4. Hafif dokulu aktivatöre göre 5 kat daha fazla bitkisel yağ karışımı içerir4. %97 doğal türevlidir2.
Botanical Repair™ serisi 17 Ağustos tarihi ile öncelikli olarak beymen.com, aveda.com.tr, Akasya AVM Aveda Deneyim Merkezi ve sınırlı sayıdaki yetkili salonumuzda; Eylül 2020 tarihi itibariyle tüm bayi ve satış noktalarımızda mevcut olacaktır.

1 – botanical repair™ güçlendirici şampuan ve saç kremi sonrasında yapılan tüketici araştırması
2 – Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan. Daha fazla bilgi için aveda.com.tr sitesini ziyaret edin.
3 – 4 hafta boyunca botanical repair™ güçlendirici durulanmayan bakım kremi kullanımı sonra tüketici araştırması