Tereyağlı kahve ne işe yarar? Tereyağlı kahve tarifi

87
Tereyağlı kahve ne işe yarar

Canan Karatay tereyağlı kahve içerseniz çok faydalı deyince hepimiz tabii ki Tereyağlı kahve ne işe yarar? diye düşünmeye başladık. Peki tereyağlı kahvenin faydaları neler ve tereyağlı kahve tarifi nasıl yapılır?

Tereyağlı kahve ne işe yarar?

Tereyağlı kahve ne işe yarar sorusunun cevabını Canan Karatay’dan önce Dave Asprey isimli bir dağcı verdi. Dave Asprey Tibet’te tırmanış yaparken kendisine servis edilen tereyağlı kahveyi içer ve kahvenin enerji kazanmak ve dikkat toplamak için etkili olduğunu öğrenir.

Açlık otu zayıflatır mı? Açlık otu faydaları

Dave Asprey tereyağlı kahvenin ayrıca enerji kazandırdığını ve düşük karbonhidrat içeriği ile zayıflattığını öne sürüyor. Şeker yerine tereyağı koymanın vücuda daha faydalı olduğunu belirtiyor.

Tereyağlı kahve tarifi

Tereyağlı kahve tarifi yaparken aslında çok da farklı bir tarif yok. Yapmanız gereken tek şey kahvenin içine 1 kaşık tereyağı ve hindistan cevizi yağı eklemek. Günde 2 fincan içerek direncinizi arttırabilirsiniz. Tereyağlı kahve tarifi yaparken Türk kahvesi değil filtre kahve kullanmak daha makul olabilir.

İncir uyutması şekersiz nasıl yapılır?

Canan Karatay tereyağlı kahve için dediğinde hepimiz biraz garipsedik ama Karatay krema yerine tereyağı koyduğunuzu düşünebilirsiniz diyor.

pratikse.com

Facebook/pratikse

Instagram/pratikse