Sephora’dan cildi nemlendiren maske formülleri

622

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, mevsim geçişlerinde cildinizi korumaya, beslemeye ve canlandırmaya yönelik özel bakım ürünleriyle benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Sonbahar ayına cildin nemlenmesine destek sağlayan birbirinden farklı maske formülleriyle merhaba diyen marka, cildin ihtiyaçlarına da yardımcı oluyor.

Cildi yüksek düzeyde nemlendirerek derinlemesine temizlemeye yardımcı özel ürünler, vegan içerikleriyle beraber her cilt tipine uygun. Kilden, bambu stick maskeye, hindistan cevizi formüllü yüz ve vücut temizleyicisine kadar uzanan farklı bakım ürünleriyle sonbahara canlı bir ciltle girmek sizin elinizde…
Sephora Collection’a ait tüm cilt bakım ürünlerini www.sephora.com.tr ve Sephora mağazalarında keşfedin!

SEPHORA COLLECTION KİL MASKESİ
Kil maskesi formülündeki doğal mineral kökenli çinko, cildi arındırıp, kusurların görünümünü azaltırken, kayadan elde edilen doğal mineral kökenli Beyaz kil ise cildi matlaştırarak doğal bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor.

Berrak ve mat bir cilt için cildi temizler ve gözenekleri açar. Cildin doğal nemine zarar vermeden, cildi berraklaştırarak farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya destek oluyor.
Fiyat: 64,90 TL

SEPHORA COLLECTION STICK MASKE
Yıldız içerikleriyle zenginleştirilmiş stick maskeler cildinize 5 dakikada
gözle görünür derecede etki sunuyor.

Cildin farklı ihtiyaçlarına da cevap veren maskeler, iki tip dokuya (pürüzsüz veya peeling) sahip olarak benzersiz bir bakım deneyimi yaşatıyor.
Fiyat: 44,90 TL

SEPHORA COLLECTION KAĞIT YÜZ MASKESİ

SEPHORA COLLECTION Yüz Maskeleri, kuruluk, donukluk, renk eşitsizlikleri ve cilt kusurları gibi endişeleri gidererek güzelliğin sınır tanımayan gücünü ortaya koyuyor.

Üzüm yüz maskesi, cildin doğal canlılığını devam ettirerek cildi çevre kirliliğine karşı bir kalkan görevi görüyor.

Fiyat: 26.90 TL

SEPHORA COLLECTION GÖZ ÇEVRESİ MASKESİ
Yeni ve geliştirilmiş lifler ile benzersiz bir deneyim sunan Sephora Collection Göz Çevresi Maskesi renk eşitsizliklerini gidererek göz çevresini besliyor.

Göz çevresinde yaşanan kuruluk, koyu halkalar, torbalanma gibi endişeleriortadan kaldırarak zengin içeriğiyle daha canlı ve aydınlık görünüm elde edilmesine destek oluyor.

Fiyat: 26,90 TL

SEPHORA COLLECTION HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ NEMLENDİRİCİ ETKİLİ YÜZ VE VÜCUT TEMİZLEYİCİ
Yüzünüzü ve vücudunuzu nazikçe temizlemek için köpüğe dönüşüyor. Besleyici, peeling-yumuşatma veya peeling-arındırıcı olan katı temizleyiciler, mükemmel temiz cilt ve çok daha fazlası için meyve ve bitkilerin tüm gücünü cildinize sunuyor.
Fiyat: 34,90 TL

SEPHORA COLLECTION LOSYON
Doğal bir içeriğe sahip olan Sephora Collection kullanıldığı ilk günden itibaren lekelerin görünümünü azaltmaya destek oluyor. Formülüne bulunan yüzde 90 doğal içeriği sayesinde dikkat çekiyor.
Salisilik asit ve AHA’nın kombine etkisi cildi soyarken, alkollü çözelti ve toz uygulama yağlı cildi zarar vermeden kurutuyor. Bu noktada kızarıklığın görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cilt daha pürüzsüz, daha eşit ve saf.
Fiyat: 89,90 TL

SEPHORA COLLECTION KIRIŞIKLIK KARŞITI GECE KREMİ
Sephora Collection kırışıklık karşıtı gece kremi, yüzde 95’i doğalolarak formüle edilen zengin içeriği ile cilde canlı, pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Elastikiyet kaybı, ince ve derin çizgiler gibi sorunlarla mücadele ediyor.

Tüm cilt tiplerine uygun olan gece kreminin vegan içeriği ile doğayla da dost oluyor.

Fiyat: 119 TL