Ramazan’da ağız kokusuna Signal Nature Elements

833
Signal Nature Elements

Günde yaklaşık 17 saat oruçlu olan bir kişi, iftar ve sahur arası diş bakımını tamamladığında ağız kokusu ve asit oluşumuna bağlı diş çürümesi sorunları yaşamıyor.

Signal, doğadan aldığı ilhamla geliştirdiği yeni seriyi, komple ağız bakımı için sunuyor;

Signal Nature Elements serisi

Ramazanda diş çürümesi sorunu ile karşılaşmamak için ağız sağlığı ve diş bakımında daha tedbirli olmak gerekiyor. İdeal ağız ve diş bakımı için günlük diş fırçalama ritüeli, ramazan ayı boyunca iftardan sahura kadar tamamlanarak, diş çürümeleri ile mücadele etmek mümkün. İftar ve sahur sonrası dişlerin fırçalanarak temizlenmesi ve ağız bakım suyu ile çalkalanması ağız hijyenini olumlu etkiliyor.

Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği yeni Signal Nature Elements serisini sunuyor. Doğanın gücüyle gülümseten yeni seri, 3 farklı içeriği ile anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.

Signal Nature Elements Coco White içeriğinde yer alan doğal Hindistan cevizi özü ile dişlerin doğal beyazlığını geri getirmeye yardımcı olurken, nane aroması ile ferah bir nefese kavuşturuyor.

Signal Nature Elements Clove Sensitive doğal karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı oluyor.

Signal Nature Elements Charcoal White & Detox ise formülünde kullanılan doğal kömür tozu ile daha beyaz ve temizlenmiş dişler ile etkin koruma sağlıyor.

Signal Nature Elements Charcoal diş fırçası, kömür ve gümüş iyonlarıyla zenginleştirilmiş fırça kılları ile normal fırçalara oranla 2 kat daha etkin temizlik sağlıyor.

Pratikse

Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.