Ramazan sofrasında Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti

1326

Ramazan ayının vazgeçilmez tadı şerbet, Aroma ile sofralarımıza geliyor. Birbirinden nefis iki farklı lezzeti ile Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti, asırlık Osmanlı geleneğini Ramazan sofralarına taşıyor.

Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti, vişne, üzüm, karanfil ve tarçının uyumuyla ferahlatıcı bir etki verirken, diğer çeşidiyle gülün rahatlatıcı kokusu ve aromasını damaklarda hissettiriyor. Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti çeşitleri, içeriklerindeki meyve ve bitki özleriyle ferahlatırken, lezzeti ve keyifli içimiyle de tatlı ihtiyacını da karşılamaya yardımcı oluyor.

Aroma, Osmanlı saraylarından günümüze gelen ferahlatıcı, aromatik ve rahatlatıcı şerbet kültürünü Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti çeşitleri ile sofralarımıza taşıyor. Buz gibi Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti, susuz geçen uzun saatler sonrası serinlik ve ferahlık sağlıyor, lezzetiyle tadıyla damakları şenlendiriyor. Asırlık tariflere sadık kalınarak, sadece Ramazan ayına özel olarak üretilen Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti, Ramazan sofralarına tat katıyor, hep birlikte yenilen yemeklerin keyfini artırıyor.

Aroma, geleneksel tarifine yenilikçi yorum getirdiği Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti’ne mis gibi kokan gül ve tarçın-karanfil aromalarını katarak iki farklı seçenek sunuyor. Gül aromaları rahatlatıcı kokusuyla geleneksel lezzeti sunarken vişne ve üzüm özlerinin tarçın ve karanfille harmanlanmasından oluşan diğer çeşidi de aromatik kokusu ve damaklarda bıraktığı rahatlatıcı tatla ferahlık hissi sağlıyor. Aroma Geleneksel Ramazan Şerbeti çeşitleri, çevreci 1 litrelik şık cam ambalajları ile sadece Ramazan Ayı’na özel olarak üretiliyor.