Pamuk ve ketenden el yapımı tasarımlar: Cozy&Soft

568

Tamamen doğal malzemelerle, elde üretilen sımsıcak ürünleriyle dekorasyonda yepyeni bir soluk: Cozy&Soft.

Make house to home’ mottosuyla yola çıkan marka, modern stilde dekorasyon anlayışına farklı bir bakış katıyor. El yapımı tasarımlarda detaylara önem verirken, kalitesi gözetilerek üretiliyor. Tamamı pamuk ve ketenden üretilen birbirinden zarif el yapımı tekstil ürünleriyle Cozy&Soft tasarımlarının her biri müşterilerine ulaşırken geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılıyor. Ürünler, kraft kağıtlardan markaya özel üretilen zarflarla gönderiliyor. Ayrıca artan kumaş parçaları ürünlerin üzerinde kullanıyor ve kullanılmayanlar da geri dönüşüme gönderiliyor.

Atölyelerinde kadın istihdamını destekleyen ve kadınlarla elbirliği yaratmaya önem veren Cozy&Soft ürünlerin tümü doğal malzemelerle hayat buluyor. Tüm kumaşlar ya pamuk ya da keten seçiliyor ve her biri Oeko-tex sertifikasına sahip.

Ayrıca iç mimari destek ihtiyacı duyanlara, kendi ürünleriyle ücretsiz iç mimarlık hizmeti de sunan Cozy&Soft’un bütünleşmiş tasarım diliyle yarattığı koleksiyonunda her bir parça birbiriyle kombinlenerek kullanılabiliyor.

-Basın bülteni-