Kas, nasır ve diş ağrısı için doğal ağrı kesici önerisi

Diş ağrısı için doğal ağrı kesici

Başınız veya dişiniz ağrıyor ve ilaç almak istemiyorsunuz. İlaç kullanmadan diş ağrısı nasıl geçer diyorsanız işte size Kas, nasır ve diş ağrısı için doğal ağrı kesici önerisi

En ufak ağrılarda ağrı kesici içilmemesi konusunda doktor her seferinde uyarılarda bulunuyor. ancak ağrıya dayanmak da her yiğidin harcı değil. Peki ne yapmalı? İşte ağrı kesici etkisiyle bilinen bir baharat.

Araştırmalara göre turuncu renkli baharat zerdeçal (Hint safranı) anti-enflamatuvar özelliklere sahip ve ağrılara karşı oldukça etkili.

Kas, nasır ve diş ağrısı için doğal ağrı kesici önerisi

Diş ağrısı için doğal ağrı kesici

Zerdeçal çubuğunu mum ışığında yanana kadar tutun. Ardından pudra kıvamına gelene kadar kaşığın tersiyle ezin. ağrıyan dişinize ve etrafındaki diş etine uygulayın.

Ayakkabı vurmasına ne iyi gelir?

Ayaktaki nasırlar için doğal ağrı kesici

1 tatlı kaşığı taze rendelenmiş zerdeçalı ayağınızdaki nasıra günde 2 kez uygularsanız enflamasyonu geçirir ve ağrısını alır.

Kas ve eklem ağrıları için doğal ağrı kesici

Eşit miktarda limon suyu, taze rendelenmiş zerdeçal ve tuzu karıştırarak bir lapa oluşturun. Karışımı ağrıyan kas ve eklemlere uygulayın.

Biberiye ile zayıflamak mümkün mü?

Unutmayın! Bir ağrı veya rahatsızlık için alternatif tedavi yöntemlerini doktorunuza mutlaka danıştıktan sonra uygulayın.

Pratikse