Göğüs nasıl büyük gösterilir?

976

Estetik sektörünün en çok talep gören operasyonlarından biri olan göğüs estetiğine gösterilen talep kadınların sahip olduklarından daha iri göğüslere sahip olma isteği ve erkeklerin de kadın göğsüne olan ilgisinden kaynaklanmaktadır.

Ancak bazı kadınlar göğüs estetiği yaptırmak istemediklerinde göğüsler nasıl büyük gösterilir sorusuna alternatif çözümler ararlar. Bu noktada kıyafetleri özenle seçmek gerekir.

Küçük göğüsler nasıl büyük gösterilir?

  • Operasyonsuz göğüs büyütmeye en iyi alternatiflerden biri kuşkusuz destekli sütyenler. Uygun kıyafete göre uygun sütyen seçmek konusunda dikkat ederek, göğüsleri dolgun ve iri gösterecek destekli bir sütyen giymek oldukça hoş bir görüntü elde etmeyi sağlayacaktır.
  • Kıyafetlerin desenlerini seçerken dikey, boyuna çizgili bluzları, gömlekleri ve elbiseleri tercih etmeye dikkat etmek göğüsleri olduğundan daha büyük gösterecektir.
  • Üst parçalarda, eğer vücudumuz buna müsaitse, büstiyerleri tercih etmek göğüsleri daha büyük gösterecektir. Büstiyer içine dolgulu sütyen giymekte büstiyerin modeline göre doğru bir seçim olabilir.
  • Göğüsleri olduğundan daha iri göstermenin yollarından biri de makyaj hileleri. Gölge verme tekniği ile göğüsleri olduğundan daha büyük göstermek istiyorsanız bunu kıyafetlerinizi giymeden önce yapmaya ve giysilerinize bulaştırmamaya dikkat etmenizi öneririz.
  • Bazı aksesuarlar göğüsleri büyük göstermek konusunda oldukça başarılı olabiliyor. Örneğin büyük kolyeler. Büyük bir kolye takıp göğüs bölgesinde simli ve pırıltı kremlerden kullanmakta etkilidir.
  • Göğüsleri büyük gösteren en önemli noktalardan biri de dik durmak. Beden postürümüzün daha iyi görünmesini de sağlayacak dik durma alışkanlığını edinmek sağlık açısından da önemlidir.