Göbek eriten detoks suyu nasıl hazırlanır?

1593

Bölgesel zayıflama her kadının başarmak istediği ve spor ile diyeti birleştirerek ulaşmaya çalıştığı bir zayıflama şekli. Ancak bölgesel zayıflama yalnızca diyet ve yalnızca egzersiz ile kısa bir sürede gerçekleşemiyor. Yağ yakıcı olduğu ve metabolizmayı hızlandırdığı bilinen zayıflatıcı sular, detoks karışımlar ile bölgesel incelmeye ulaşmak çok daha kolay. Göbek eriten detoks suyu da bunlardan biri.

Göbek eriten detoks suyu nasıl hazırlanıyor?

Düzenli egzersiz ve bel bölgesinde yağ oluşumuna sebep olan besinleri tüketmemek elbette etkili ancak detoks suyu ile bunu hızlandırmak için hazır mısınız?

Detoks suyunun her sabah taze olarak hazırlanması gerektiğini hatırlatalım. Tercihen cam bir şişede hazırlanması ve gün içinde sıklıkla tüketilmesi gerekiyor.

Bir litre suyun içine 1 adet limon, 1 adet salatalık, 6-7 yaprak taze tane ekliyoruz. Limon ve salatalığı dilediğiniz şekilde dilimleyebilirsiniz.

Yağ yakan suların oda sıcaklığında tüketilmesi önerilir ancak eğer serin bir aromtik su tüketmek size çok daha cazip geliyorsa buzdolabında da bekletebilirsiniz.