George Foreman’dan Yüzde 42 daha az yağ kullanan ızgara

111

Zahmetsiz, kokusuz ve dumansız ızgara yapma imkânını her çeşit yemekte ve öğünde kullanmak artık sizin elinizde. Yüzde 42’ye yakın daha az yağ kullanan Flexe ızgara ile lezzetli ve sağlıklı yemekler yapabilirsiniz.

George Foreman ızgaralar, dumansız ve kokusuz olma özelliği sayesinde evde ya da dışarıda rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Çabuk ısınması, pişirme ayarlı olması, kolay temizlenmesi ve her an her yere taşınabilir olması sebebiyle, ızgara severlere oldukça zahmetsiz ızgara yapabilme şansı veriyor. Daha az yağ kullanarak yemek pişirme trendinin en iyi kahramanı olan Flex ızgara serisi, beslenme alışkanlıklarına özen gösterenler için vazgeçilmez bir ürün.

Dünyanın bir numaralı sağlıklı ızgara markası George Foreman’a ismini veren Dünyanın en yaşlı ağır sıklet boks şampiyonu ve Olimpiyat altın madalyalı boksör George Edward Foreman, formunu ve gücünü sağlıklı beslenmesine borçlu olduğunu söyleyerek kendi icadı olan ızgaraları yaklaşık 26 yıl önce piyasaya sürmüştü. Yüzde 42’ye yakın daha az yağ kullanan George Foreman Flexe ızgaralar ise çabuk ısınması, pişirme ayarlı olması, kolay temizlenmesi ve her an her yere taşınabilir olması sebebiyle oldukça zahmetsiz ızgara yapabilme şansı veriyor.

Daha az yağ kullanarak et ve sebzelerin kendi suyu ve yağında hızlı pişmesini sağlayan böylece lezzeti yiyeceklerin içine hapseden Flexe Izgara, geleneksel ızgaralarda yapışmaması için bol yağda pişen yiyeceklerin çok daha sağlıklı versiyonlarını hazırlıyor.