Forcapil ile daha güçlü ve sağlıklı saçlar

165

Forcapil Güçlendirici Şampuan ya da dermatologların tanımlamasıyla “En zengin kaynaklı şampuan”, içeriğindeki keratin ve provitamin B5’in sıkılaştırıcı etkisi nedeniyle en kırılgan saçları bile 30 gün için gözle görülür şekilde onarıyor. Kesin sonuçlar 90 günlük kullanım sonrası alınıyor. Saç dökülmesine karşı etkili olan formül, köklere de derinlemesine canlılık kazandırıyor.

Forcapil ile daha güçlü ve sağlıklı saçlar

İlk kullanımdan itibaren canlanan, gençleşen, artan saçlar

Forcapil Güçlendirici Şampuan ayrıca, hücre ve dokuların onarım mekanizmasında kilit bir role sahip olan koenzim A’nın önemli bir bileşeni olan Pro-vitamin B5’i (Panthenol) içeriyor. Bu vitamin saçın iyi nemlenmesine katkıda bulunuyor. Saçlar kısa zamanda güçlenerek parlaklığına kavuşuyor..

Hem saç kremi, hem saç maskesi

Bitkisel keratin içeren Forcapil Keratin Maske ise, saçta kısa tutulursa saç kremi, daha uzun bekletilirse saç maskesi olarak kullanılabiliyor.  Bitkisel keratin, Jojoba yağı, B5 &B6 vitaminleri, biotin ve çinko içeren formülü, saç telinin onarılmasına, beslenmesine ve korunmasına, saçın kuvvetlenmesi ve direncinin artmasına, nemlenmesine, dolgunluk kazanmasına yardımcı oluyor.

Yıpranmış saçların onarımı için düzenli kullanım önemli. Kremin, her yıkamada tüm saça şampuan sonrası uygulanması ve 1-2 dakika bekleterek durulanması gerekiyor.

Çok yıpranmış saçlar ise 3 ila 5 dakika arası bekleterek durulayabilir.

Forcapil Güçlendirici Şampuan Fiyatı: 260 TL

Forcapil Keratin Maske Fiyatı: 560 TL

basın bülteni