Evde vajina beyazlatma nasıl yapılır?

1971

Kadınların en çok şikayetçi olduğu konulardan biri genital bölgede ve kol altındaki kararmalardır. Jilet ve epilasyon işlemler sonrası kararan vajina, genital bölge ve koltuk altı müdahale edilmedikçe kendiliğinden beyazlaşmaz ve bir süre sonra terin de etkisi ile daha da kararabilir. Vajina beyazlatmak için bir çok krem ve uygulama yapılmaktadır ancak çoğu kadın evde vajina beyazlatma nasıl yapılır konusunda araştırma yapar çünkü bu konudan çekinebilir.

Vajina beyazlatma kremleri – En etkili 6 vajina beyazlatma kremi

Evde vajina beyazlatma nasıl yapılır?

Evde vajina beyazlatma için doğal birkaç malzeme ile hazırlanan karışımı düzenli olarak kullanmak vajinal kararmaya karşı alınabilecek en iyi önlemlerden birdir.

Vajina beyazlatma kremi malzemesi

1 fincan elma sirkesi

½ tatlı kaşığı limon suyu

1 yemek kaşığı vazelin

Önemli not: Malzemelerin %100 doğal olmasına dikkat ediniz.

Kudret narının faydaları nelerdir?

Vajina beyazlatma kremi hazırlanışı

Evde vajina beyazlatma kremi hazırlamak için başka bir şey için kullanmayacağınız bir kavanoz alın. Mümkünse cam bir kavanoz olsun. Tüm malzemeyi karıştırarak, krem kıvamına gelmesini sağlayın. Her gün duştan sonra bir miktar sürerek yavaş hareketler ile masaj yapın. Krem tamamen kuruyup teniniz tarafından emilene kadar giysi ile temasından sakının. Kısa süre içinde vajinal bölgede kararmanın yok olduğunu göreceksiniz.

Bebek pudrası ile pudralanarak işlem tamamlanır. Bu kür ciltte kararma olan her alan için uygundur.