Datça macunu faydaları ve kullanıcı yorumları

1161
Datça macunu faydaları

Datça macunu dönem dönem gündeme gelen karışımlardan biri. Sigarayı bırakmak isteyenler için ilaç veya başka kimyasal gerektirmeden yardımcı olan Datça macunu sigarayı nasıl bıraktırıyor? Datça macunu faydaları ve kullanan yorumları neler inceledik.

Datça macunu nedir?

Datça macunu sigarayı bıraktırdığı iddia edilen ve akciğer detoksu sigara detoksu olarak bilinen bir macun yani karışım. Doktorlar tarafından da tavsiye edildiği söylenen Datça macununun içinde meyan kökü, Acıbadem, bal ve zencefil bulunuyor. Datça macununa Datça Acıbadem macunu da deniyor.

Datça macunu faydaları

Datça macunu faydaları ile biliniyor çünkü içerisindeki bu besinler akciğerleri temizlediği bilinen besinler. Macunda bulunan meyan kökü şalgam söktürücü özelliğe de sahip. Datça macunu nefes almayı kolaylaştırıyor ve akciğerlerin üzerindeki gözenekleri açtığı söyleniyor.

Datça macunu kullananlar ne diyor?

Datça macunu kullananlar bu karışımın kullanımı esnasında bol su içmek gerektiğini belirtiyor. Bol su ile içilirse sigaranın zararlı etkilerini daha hızlı vücuttan attığı söyleniyor. İçinde Acıbadem bulunsa da tadının acı olmadığını dile getirenler de var. Siz yine de bir uzmana danışmadan içmezseniz daha uygun olur diye düşünüyoruz ancak içeriğine baktığımızda gördüğümüz gibi oldukça doğal bir karışım.

Birkaç Datça Acıbadem macunu ürünü satan online market linki:

https://www.orijinalstore.com/datca-acibadem-macunu/

https://urun.n11.com/helva-tahin-pekmez/datca-acibadem-macunu-nefesim-240-gr-3-alana-1-bedava-P233425519

Pratikse