Cilde dijital mola!

966

Cildimiz gün içinde UV ışığı gibi zararlı ışınlara, kirli havaya maruz kalıyor. Üzerine cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarla aldığımız mavi ışık eklenince matlaşıyor, kuruyor ve olması gerekenden daha önce gençliğini yitiriyor.

Görünür ışık spektrumunun bir parçası olan mavi ışık, son araştırmalara göre bize düşündüğümüzden daha fazla zarar veriyor. Cilt yaşlanmasını hızlandırıyor, pigmentasyonu etkiliyor hatta retina da bile hasara yol açıyor.

Cilde dijital mola!

Şimdi bilgisayarı makul bir saatte kapamanın ve cep telefonunu kenara bırakıp, haftada iki gün kalın bir tabaka, diğer günler ince bir tabaka halinde L’Occitane’ın yeni Precious gece maskesini

uygulamanın tam zamanı!

Precious gece maskesi içeriğinde;

Ölmezotu Esansiyel yağı; yaşlanmanın gözle görülür etkileriyle savaşıyor.

ÖlmezotuÖzü; Ölmezotu esansiyel yağı ile birlikte kullanıldığında aşırı mavi ışığa maruz kalma gibi çevresel etkilere karşı cildin direncine yardımcı oluyor, antioksidan özellikleriyle biliniyor.

Dinamik Hyalüronik Asit; Silisyum ile birleşerek Hyalüronik aside göre 4 kat daha etkili dinamik hyalüronik asit cildin yenilenmesine yardımcı oluyor.

Precious Overnight Mask 50 ml – 460 TL

Shanghai’da günde 8-9 saat dijital ekrana maruz kalan 60 kadın üzerinde yapılmış 4 haftadan fazlasüren tüketici testine göre 10 Kadından 9’u Precious Gece Serumu İçin Mavi Işık Karşısında Cildini Koruduğunu Söylüyor..”

Neme susayan ciltler için “Precious” serisinin tamamlayıcı diğer ürünleri;

Ciltteki değişim 30’lu yaşlardan itibaren başlar. En güçlü, en enerjik ve hayatımızın önemli kararlarını aldığımız bu yaş, yanı sıra bize ince çizgileri, genişlemiş gözenekleri, düzensiz cilt dokusunu da getirir. Tam bu yaşlarda cilt dolgunluğunu da kaybetmeye başlar.

Epidermisteki değişiklikler, dış faktörlerin yanı sıra, hyalüronik asit azalması gibi iç faktörlerden de kaynaklanır. 30’lu yaşlardan itibaren cildi yenileme yeteneğine sahip, nemini tutarak cilt yapısını iyileştiren ve dolgunluğunu koruyan nem bombasını ürünlerle tanışmanız ve düzenli kullanmaya başlamanız gerekir.

Cildinizdeki hyalüronik asit üretimini dört katına çıkarın!

L’Occitane Precious cilt bakım ürünleri, güçlendirilmiş iki aktif içerik; Immortelle (Ölmez otu) esansiyel yağı ve silisyum ile etkisi artırılan hyalüronik asit dinamik kompleksi ile cildinizin yaşam hızınıza ayak uydurmasını sağlar.

Precious Dynamic Youthcare Cream 50 ml

Bu yoğun yapıdaki krem, cilt tarafından hızlıca emiliyor. Ölmezotu ve dinamik hyalüronik asit ikilisi, cildinizin doğal yeteneğini kullanarak, cildinkendini yenilemesine ve dış etkenlerle savaşmasına yardımcı oluyor.

Hafif ve nemlendirici dokusu cilt tarafındananında emilen, ciltte oluşan ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltan, sağlıklı ve ışıltılıgörünümlü bir cilt sunan ürün, normal ve kuru ciltleri kadifemsi bir yapıya kavuşturuyor.

Fiyat: 505 TL

Precious Dynamic Youthcare Serum 30 ml

Bu yeni formülde, ölmez otuve dinamik hyalüronik asit ikilisi, cildin doğal yeteneğini kullanarak,kendini yenilemesine ve dış etkenlerle savaşmasına yardımcı oluyor.İçeriğindekimercimek gözenekleri ile cildi gözle görünür şekilde sıkılaştırıyor, yoğun nem sağlayarak, gece ve gündüz gençlik için savaşıyor.

Fiyat: 545 TL

Essential Water 200 ml

Bu alkol içermeyen tonik ile cildinizigünlük bakımınızahazırlayabiliyorsunuz. Korsika’dan gelen ölmez otu suyu ve yatıştırıcı etkili gül suyu içeriği ile ayrıca cilt tonunu eşitliyor, mineralize hyalüronik asit ile cildi temizleyip, dokuları eşitliyor.

Fiyat: 185 TL

Enriched Water 200 ml

Hem su hem jel benzeribir yapıya sahip olan bu zenginleştirilmiş tonik , temizleme ritüelinizin son adımıdır. Cildiniz neme doyar, nemsizlik çizgileri rahatlar ve konfor kazanır. Her sabah ve akşam temizleme sonrası yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

Fiyat: 205 TL

Essential Mist 50 ml

Cildinizi canlı ve nemli tutmak için bu ürün idealdir. Yeniden canlanan cilt, sağlıklı bir görünüm kazanır. Ölmezotunun aromatik kokusunu hissedebileceğiniz bu yüz misti, aerosol içermeyen sprey şişesi ile günün istediğiniz saati, ihtiyacınız olan sıklıkta kullanabilirsiniz. Makyaj altına ya da makyaj üzerine kullanımı uygundur.

Fiyat: 140 TL

Precious Dynamic Youtcare Fluid 50 ml

Emisyonkıvamı ilecilt tarafından kolaylıkla emilen bu jel-krem normal ve karma ciltler için uygundur. Antioksidan etkisiyle bilinen Korsika’dan Immortelle esansiyel yağı cildinizdeki yaşlanma belirtileri ile savaşır. Oksidasyon ve günlük dış faktörler etkilerinekarşı dinamik hyalüronik asit savaşarak cildin doğal kendini yenileme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur. Sabah ve akşam kullanım için uygundur.

Fiyat: 505 TL

Precious Energizing Eye Balm 15 ml

İnce çizgiler , koyu halkalar ve şişler için…

İçeriğindeki üç farklı içerikle göz çevrenizdeki tüm endişelerinize cevap verir; ölmez otu esansiyel yağı yaşlanmanın görünür etkileriyle savaşır, dinamik hyalüronik asit cildin kendini yenileme hızını artırır ve kafein ise yorgunluk izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Düzenli kullanımı ile göz çevresindeki ince çizgilerde azalma görülür. Şişlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır. Tüm göz çevresi yeniden canlanmış görünür. Sabah ve akşam göz çevrenize hafif dokunuşlarla, içeriden dışarıya hareketlerleuygulayın.Yağsız ve kokusuz ve ince dokulu bu ürün cildinizde hızlıca emilir.

Fiyat: 370 TL