Atelier Rebul’dan iki yeni ikonik koku

793

Bir asır önce ikonik Rebul Lavanta Kolonyası ile başlayan ustalık hikayesini bugün 16 benzersiz kolonya kokusunu bizlerle buluşturan köklü marka Atelier Rebul, koleksiyonuna iki yeni koku daha ekledi ve kolonya ailesini 18 kokuya çıkardı. Atelier Rebul Bamboo ve Atelier Rebul Grapefruit Delight; farklı ve iddialı notaları ile vazgeçilmez kolonyalarınız arasına girmeye aday.

İçeriğindeki 80° etil alkol oranı ile sizi alkol kokusuyla baş başa bırakmayan ve güvenli hijyen sağlayan Atelier Rebul kolonyaları, kullandığı yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esanslar ile uzun süre kalıcılık sunarken aynı zamanda cildinizin ferahlamasına yardımcı oluyor. %80 etil alkol, %100 mis koku ve %100 hijyen ile size mis kokulu %100 kolonya sunan Atelier Rebul, el hijyeniniz için dezenfektan kokusuna mahkum değilsiniz diyor.

Bambudan gelen harmoni ve dengeyi sunan Atelier Rebul Bamboo ile; doğanın tazeliğini teninizde hissetmeye hazır olun. Bambular birbirleri arasındaki harmoni ile bilinirler, genç bambu bitkileri büyürken daha yaşlı bambu bitkilerin güneşini engellemeyecek şekilde kendilerini geliştirirler… Bambu, iyi yaşam, sağlık ve barışın bir sembolüdür. Atelier Rebul bu mucizevi harmoni ile bilinen bambuların hikayesinden ilham alarak geliştirdiği Atelier Rebul Bamboo Kolonyası ile sizleri keşfedilmemiş benzersiz topraklarda huzurlu bir yolculuğa davet ediyor. Sakinleştirici ve tazeleyici bambu kokusunun yumuşak meyve notaları ile harmanlanması ile ortaya çıkan bu hafif kokulu kolonya ile benzersiz bir deneyime hazır olun.

Capcanlı greyfurttan gelen tazeliği cildinize taşıyacak olan Atelier Rebul Grapefruit Delight ise; bu kış size güneşte olgunlaşan taptaze egzotik meyveleri hatırlatmaya hazır. Bu lezzetli ve tazeleyici koku, günün her anında modunuzu yükseltmeniz için çarpıcı bir seçenek olacak. Meyve ve misk notalarının modern bir harmanı olan Atelier Rebul Grapefruit Delight, greyfurt ve acı portakalın lezzetli kombinasyonu ile açılışını yapıyor, orta notalarında ise ekşi limon ve tatlı elma karışımını karşımıza çıkarıyor. Dip notalardaki misk dokunuşu ile, canlı ve iddialı koku, daha yumuşak ve tatlı bir kokuya dönüşerek adeta mutluluğun koku tanımını yazıyor.

Tazeliği ve ferahlığı gün boyu, kolayca yanınızda taşıyabilmeniz için 200 ve 50 ml. boy alternatifleri de bulunan Atelier Rebul kolonyaları; Atelier Rebul mağazalarında, atelierrebul.com.tr adresinde ve Sephora mağazalarında sizi bekliyor.