Atelier Rebul Yılbaşı Hediye Setleri

1143

Koku uzmanlığı ile tüm sene boyunca benzersiz koleksiyonlar hazırlayan Atelier Rebul; yeni yılın tüm heyecanını, mutluluğunu, sıcaklığını ve yeni dileklerini yansıtan özel setleri ve koleksiyonları karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Senenin sadece iki ayı, sınırlı sayıda üretilen ikonik yılbaşı kokusu Apple & Cinnamon ve sağlık, mutluluk, aşk enerjisi için birebir Palo Santo Wish Kit, sizinle ve sevdiklerinizle buluşmaya hazır.

Palo Santo Wish Kit ile negatif enerjilerden arının

En çok ihtiyacımız olan aşk, sağlık ve mutluluk enerjisini evrene yaymaya hazır mısınız? Atelier Rebul Palo Santo Wish Kit ile negatif enerjileri temizleyecek, ruhunuzu iyileştirecek ve iyi şans getirecek, yeni yılda yeni enerjileri evrene yayacaksınız.

İyileştirici ve arındırıcı etkisi olduğuna inanılan Güney Amerika sahillerine özgü Pala Santo ağacının limon ve çam karışımı özel kokusu, sizi ve sevdiklerinizi mistik bir yolculuğa davet ediyor. Kalbinde yaşam çiçeğini taşıyan, başlangıçların temsilcisi yeni ay formundaki dekoratif tütsülük ve tütsü çubuklarıyla karşımıza çıkan Palo Santo Seti, en anlamlı yeni yıl hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Aşk, sağlık ve mutluluğu simgeyelen üç Palo Santo çubuğuna sahip set ile evrene istediğiniz enerjiyi yollamaya hazır olun!

Atelier Rebul Palo Santo New Year Wish Kit Fiyat: 149,90 TL

Apple & Cinnamon ile unutulmaz bir ev kokusu

Tarçının baharatlı kokusunun elmanın tazeliği ile buluştuğu sıcacık bir atmosferde yeni yıl dileğinizi dilemek ister misiniz? Bu sıcacık notalar, Atelier Rebul ev parfüm koleksiyonu Apple & Cinnamon ile sizin ve sevdiklerinizin evinde! Kişiye özel, unutulmaz bir hediye arayışında olanların ilk tercihi olan mum ve çubuklu oda parfümünden oluşan bu özel koleksiyonu, sevdiklerinizin baş harfini taşıyan, kişiselleştirilmiş hediye kutularında armağan edebilirsiniz.

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Çubuklu Oda Parfümü: 239,90 TL

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Mum: 139,90 TL


Yılbaşı için özel olarak sınırlı sayıda üretilen Palo Santo Wish Kit, Apple & Cinnamon Koleksiyonu, tüm ATELIER REBUL mağazalarında ve
www.atelierrebul.com.tr’de sizi bekliyor.