Adidas Members Week başlıyor

273

adidas, birbirinden özel ayrıcalıklar sunduğu adiClub üyeleriyle, Nisan ayında “Members Week”i kutluyor.

adidas’ın 2020 yılında hayata geçirdiği ve ayrıcalıklarla dolu olan adiClub’ın özel olarak düzenlediği  “Members Week” bu sene de üyelerini birbirinden özel deneyimlerle buluşturuyor. Üyeler, düzenlenen çekilişlerle hayallerinin ötesinde hediyelere sahip olma şansını elde ediyor.

adiClub ProPass çekilişinin kazananı bir arkadaşıyla beraber Almanya’daki adidas Genel Merkezi’ne gitme şansı yakalıyor ve burada adidas tasarımcılarıyla yaratıcı bir atölyeye katılarak marka DNA’sını yakından tanıma fırsatı elde ediyor.

adiClub üyeleri arasından çekilişe katılan 10 kişi ise İstanbul’da gerçekleşmesi uzun zamandır heyecanla beklenen UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ne bilet kazanma şansını yakalıyorlar.

Adidas Members Week etkinlikleri

Adiclub üyeleri “Members Week” kapsamında 15-29 Nisan tarihleri arasında İstanbul,İzmir ve Ankara’daki adidas mağazalarında düzenlenecek tasarım, makyaj uygulamaları ve styling gibi çeşitli aktivasyonlar ile benzersiz bir deneyimin parçası olacaklar.

  • Ece Ağırtmış ile Pro Pass Creative Session: Ece Ağırtmış ile kilim desenlerinden ve Milton Glaser’ın ahşap küplerinden ilhamla adiClub üyeleri hayallerindeki desenleri tasarlayabilecekler.
  • Styling Academy: adiClub üyeleri ilk olarak stilist  Cansu Kanışkan’ın yönlendirmeleri ile kombinlerini hazırlayacak, sonrasında makyaj sanatçısı Serkan Parmaksızoğlu ile konsepte uygun makyaj uygulaması ile kombinlerini tamamlayabilecekler. Kıyafet ve makyaj sonrasında fotoğrafçı Ali Bozkurt ile gerçekleşecek fotoğraf çekimi ile kendilerini manken gibi hissedebilecekler.
  • 3 Boyutlu Üretim Atölyesi: OpenFab’den Gülbahar Coşkun eşliğinde adidas bel çantası ve şapkalar için 3 boyutlu yazıcı ile aksesuarların üretileceği atölyefr adiClub üyeleri, üç boyutlu üretim süreçlerini deneyimleme fırsatı bulabilecekler. Atölye İstinye Park İzmir mağazasında da Atabey Güneç ile gerçekleştirilecek.
  • Gökhan Tüfekçi ile Pro Pass Creative Session: Karagözüktü Kaptan’ın sokak sanatından ilham alan dünyasının keşfedileceği etkinlikte,  adiClub üyeleri kreatif yönlerini ön plana çıkarak tasarım yapma ve boyama şansına sahip olabilecekler.
  • adilette Tie – Dye Atölyesi: adiClub üyeleri, sanatçı Gizem Güner ile adilette’leri özelleştecek ve Mert Çelebi eşliğind adidas çorapları Tie-Dye “batik boyama” tekniğiyle renklendirerek bu atölyede keyifli zaman geçirebilecekler.
  • Wrap Up Kağıt Atölyesi: Paper art çalışmalarıyla bilinen Sebahat Karcı ile adiClub üyeleri, atık adidas kutularını, kağıtlarını ve kartonlarını çeşitli tekniklerle dönüştürecek ve kendi paketlerini yapabilme fırsatı bulabilecekler.

Members Week kapsamında gerçekleşecek etkinlikler hakkında detaylı bilgi için @adidasturkiye  Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

basın bülteni